هوبر

فروش عمده ایزوگام دولایه پودری

کارخانه های تولید کننده ایزوگام با راه اندازی خط تولید ایزوگام پودری نوعی از عایق رطوبتی را در بازار عرضه نموده اند که با برخورداری از قیمتی مناسب ضمن اینکه هیچ گونه تقابلی را با حفاظت از محیط زیست ندارند، می توانند از سازه شما به خوبی حفاظت نماید.

با توجه به مواد به کار گرفته شده در تولید عایق های رطوبتی پودری کیفیت و مقاومت این ایزوگام ها به گونه ای می باشد که با عمر مفید ده سال می‌توانند به خوبی از سازه شما در برابر عوامل جوی حفاظت نمایند.

فروش عمده ایزوگام دولایه پودری

ایزوگام دولایه پودری

وجه تمایز ایزوگام های پودری با سایر ایزوگام های تولید شده روکش آن می‌باشد، که به جای استفاده از لایه آلومینیومی از پودر تالک استفاده می شود و همین عامل باعث شده است که کاربری این عایق های رطوبتی متفاوت باشد.

دارا بودن نشان استاندارد به لحاظ ضخامت و وزن رول های تولیدی ایزوگام های پودری می تواند عاملی برای افزایش کیفیت ایزوگام باشد. بر همین اساس با دقت در انتخاب عایق های رطوبتی تولید شده نسبت به نشان استاندارد آن می توان اقدام به خرید نمود.

تولید عایق های رطوبتی دولایه پودری با برندهای مختلف موجب شده است که به واسطه وزن سبک آن و نصب راحت به عنوان محصولی پرفروش بازار ایزوگام مبدل گردد. شرکت هوبر توانسته است کمترین نرخ را نسبت به ارائه مستقیم از کارخانه برای خریداران این نوع عایق رطوبتی فراهم آورد.

فروش عمده ایزوگام

فروش عمده بهترین عایق های رطوبتی پودری از کارخانه های برتر کشور به صورت مستقیم از  مبدأ تولیدی توسط شرکت هوبر آغاز شده است. بر همین اساس می توانید ضمن دریافت مشاوره نسبت به انواع مختلف این نوع عایق های رطوبتی تولید شده و نحوه استفاده از آن اطلاعات مناسبی را نیز نسبت به قیمت آن کسب نمایید.

توسط راه های ارتباطی مختلف ارائه شده برای شما مشتریان عزیز، می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را کارشناسان دریافت نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ایزوگام طرح دار نما برای ساختمان

صادرات ایزوگام برای نما دولایه فویلدار

خوشبختانه پیشرفت تکنولوژی و به کار بردن مواد اولیه مرغوب موجب شده است که امروزه …