هوبر

مرکز خرید ایزوگام فویل دار نقره ای | خرید بصورت عمده و مستقیم

آیا شما به دنبال مرکز خرید ایزوگام فویل دار نقره ای هستید؟ شرکت هوبر، مرکز خرید ایزوگام فویل دار نقره ای است که شما می توانید برای خرید ایزوگام فویل دار نقره ای و سایر ایزوگام ها به آن مراجعه نمایید. شرکت هوبر، علاوه بر خرید و فروش ایزوگام فویل دار نقره ای، به خرید و فروش ایزوگام های مختلف با طرح ها و رنگ های متنوع می پردازد.

مشخصات ایزوگام صادراتی فویل دار

محیط هایی که در برابر تابش مستقیم اشعه نور خورشید یا بارش برف و باران قرار گرفته باشد، در این صورت به یک پوشش بسیار با دوام و محکم نیاز دارد. اگر پوشش دهی مناسب انجام نشود ممکن است طی مدت زمان موجب خراب شدن محیط و وارد شدن خسارت زیاد به صاحب خانه شود. در زمان های گذشته از روش هایی همچون قیرگونی و آسفالت و…. برای پوشش دهی استفاده می کردند، اما این کار ها کافی نبودند و علاوه بر داشتن هزینه های زیاد، موجب آلودگی محیط زیست نیز می شد. با گذست زمان، ایزوگام برای پوشش دهی محیط توسط تولیدکنندگان تولید شد. دیگر خبری از قیرگونی و آسفالت نیست. ایزوگام توانست جایگاه ویژه ای را در بازار برای خود ایجاد کند.

از ایزوگام برای عایق کردن سطوح مختلفی همانند پی ساختمان، دیواره، کف و پشت بام ساختمان‌ ها و استخرها برای جلوگیری از نفوذ آب، رطوبت و جلوگیری از گرما و سرما استفاده می شود.

اما با گذشت زمان و پیشرفت علم در این زمینه، نوعی عایق حرارتی به نام ایزوگام مدرن تولید و جایگزین روش های قبلی شد. ایزوگام مدرن در واقع یک نوع پوشش مقاومی می باشد که از قیر و الیاف مصنوعی تشکیل شده است که با استفاده از گرما و سایر روش ها در مکان مورد نظر نصب و چسبانده می شود. عمر ایزوگام با کیفیت  به ‌طور میانگین  تقریبا ۱۵ سال می باشد.

کلیک کنید  بازار فروش ایزوگام فویل دار دلیجان مارک بردین

مرکز خرید ایزوگام فویل دار نقره ای

مرکز خرید ایزوگام فویل دار نقره ای

هوبر علاوه بر اینکه مرکز خرید ایزوگام فویل دار نقره ای است سایر ایزوگام ها را نیز به فروش می رساند. خریداران هوبر، فقط مختص به داخل کشور نیست و به سراسر جهان، محصولات خود را می فروشد. کشورهایی زیادی نظیر عراق، ترکیه، گرجستان، ازبکستان، جزء کشورهایی هستند که سالیان متوالی است که با شرکت هوبر، در زمینه خرید ایزوگام، همکاری می کنند. ما مطابق با سفارشات این کشورها، محصولات مورد نظر را آماده می کنیم و از آنجا که مجوزهای قانونی و پلمپ گمرکی داریم، قدرت صادر کردن محصولات را به تمامی کشورهای جهان داریم. فقط کافی است که شما سفارشات خود را ثبت نمایید تا ما به عرضه آنها اقدام نماییم.

خرید ایزوگام به صورت مستقیم از درب کارخانه

خرید مستقیم از درب کارخانه، موجب می شود که شما محصول را با قیمت پایین تری خریداری نمایید و همچنین تنوع محصولات را مشاهده نمایید. در کارخانه انواع محصولات با طرح ها و رنگ های مختلفی موجود است که شما در آنجا حق انتخاب دارید. اگر فرصت مراجعه حضوری به کارخانه را ندارید می توانید با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ایزوگام فویلدار درجه یک

نرخ انواع ایزوگام فویل دار در تهران

تنوع عایق های رطوبتی و برخورداری از مهم‌ترین دانش تکنولوژی می‌تواند با داشتن وزن و …

همین حالا تماس بگیرید تماس با واحد فروش