هوبر

نرخ انواع ایزوگام فویل دار در تهران

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

تنوع عایق های رطوبتی و برخورداری از مهم‌ترین دانش تکنولوژی می‌تواند با داشتن وزن و ضخامتی کم بهترین نفوذناپذیری و مقاومت و نسبت به تماس با آب داشته باشند.

عایق های رطوبتی فویل دار که دارای روکش آلومینیومی با ضخامت ۱۴ تا ۱۶ میکرون هستند می‌توانند بالاترین حد از مقاومت را نسبت به نفوذ ناپذیری آب داشته باشند. استفاده از لایه نازک فویل آلومینیومی می تواند به عنوان یکی از بهترین و پرکاربردترین عایق های رطوبتی در پشت بام ها مورد استفاده قرار بگیرد.

نرخ انواع ایزوگام فویل دار در تهران

ایزوگام فویلدار درجه یک

از مهمترین فوایدی که ایزوگام های فویلدار آن را دارا هستند، انعکاس نور خورشید و کاهش حرارت تابش آن می‌باشد. همچنین افزایش مقاومت ایزوگام نسبت به روزهای سرد و یخبندان ونیز عدم نیاز به برف روبی پشت بام در فصل پاییز و زمستان می باشد.

برندهای معتبری که توانستند عایق های رطوبتی فویل دار درجه یک را تولید نمایند می توانند محصولات خود را با فروش در شهرهای مختلف از استقبال مناسبی مواجه سازند. تهران یکی از شهرهای بزرگ مصرف کننده ایزوگام می باشد که همواره انتخاب ایزوگام از برندهای معتبر و استاندارد را اولویت خرید خود قرار داده است.

قیمت ایزوگام فویلدار

قیمت هر رول ایزوگام فویلدار از طریق خرید غیر حضوری از شرکت هوبر می‌تواند مناسب ترین نرخ را برای خریداران در تهران در بر داشته باشد.

توجه به کیفیت های قابل قبول ایزوگام فویلدار از برندهای مختلف می تواند با فروش مستقیم از کارخانه ارزانترین نرخ ها را به دنبال داشته باشد. بر همین اساس می‌توانید ایزوگام های تولید شده از نوع فویلدار را با ضخامت های گوناگون از طریق شرکت هوبر به صورت آنلاین دریافت کنید. باخرید عمده ایزوگام از کارخانه خرید خود را بهینه تر نمایید.

فروش ایزوگام در استان تهران می تواند با نرخ معین و نیز در مدت زمان کوتاه در دسترس خریداران قرار بگیرد.

کلیک کنید  فروش عمده ایزوگام بردین دلیجان اصل با بهترین قیمت از کارخانه
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید ایزوگام فویل دار نقره ای

مرکز خرید ایزوگام فویل دار نقره ای | خرید بصورت عمده و مستقیم

آیا شما به دنبال مرکز خرید ایزوگام فویل دار نقره ای هستید؟ شرکت هوبر، مرکز …

همین حالا تماس بگیرید تماس با واحد فروش