هوبر

ایزوگام متری چند | فرصت خرید ایزوگام از کارخانه

قیمت خرید ایزوگام از کارخانه

اطلاع از قیمت هر متر ایزوگام برای خرید عمده از درب کارخانه، امری است که برای هر خریداری، مورد نیاز خواهد بود. به همین دلیل است که شرکت ایزوگام هوبر به منظور رفع نیاز مشتریان خود، شرایط ویژه ای را فراهم ساخته است. این که شما بخواهید به خرید عمده ایزوگام اقدام نمایید، به طور مستقیم از کارخانه ایزوگام دلیجان، انواع ایزوگام درجه یک، درجه دو و درجه سه را با نام های مختلف، می توانید انتخاب و سفارش دهید. ارسال ایزوگام به سراسر کشور، با کمترین هزینه باربری انجام می شود.

قیمت ایزوگام بدون نصب، از درب کارخانه دلیجان هم اعلام می شود که این مسئله، سبب ارائه پایین ترین قیمت های ممکن خواهد بود.

این که بخواهید به خرید عمده ایزوگام اقدام نمایید، بر اساس پروژه های متعددی که دارید، می تواند با جنس و کیفیت های مختلفی، قابل انجام باشد.

پس خوب است شما هم بدانید که با کسب مشاوره رایگان از کارشناسان فروش شرکت ایزوگام هوبر، می توانید یک محصول خوب را انتخاب و سفارش دهید.

قیمت ایزوگام شرق صادراتی

قیمت ایزوگام شرق صادراتی

ایزوگام مشکین شرق هم از مجوزهای صادراتی لازم، برخوردار می باشد اما از این محصول برای مشتریانی پیشنهاد می شود که به دنبال قیمت ارزان هستند.

ایزوگام مشکین شرق دلیجان در بازار داخلی و صادراتی، یک ایزوگام خاص با کاربردهای خاص می باشد.

به دلیل استفاده از قیر پلیمری و دمیده در ترکیبات این نوع ایزوگام دولایه فویلدار، تا حدی، کیفیت این کار کاهش یافته و در نتیجه این امر، شاهد کاهش قیمت تمام شده ایزوگام هم خواهیم بود.

خوب است بدانید که استفاده از ایزوگام مشکین شرق برای بخش های داخلی ساختمان، مناسب تر خواهد بود که بتوان به کاهش هزینه های تمام شده، اقدام نمود.

کلیک کنید  قیمت انواع ایزوگام تبریز | فروش ایزوگام سنگریزه ای دولایه | هوبر

هر رول ایزوگام با اندازه ده متر، بسته بندی می شود و ایزوگام مشکین شرق هم با این اندازه استاندارد، قابل توزیع و فروش در بازار می باشد.

ایزوگام دولایه پلیمری

ایزوگام دولایه پلیمری متری چند؟

استفاده از قیر پالایشگاهی ۶۰/۷۰ به عنوان یکی از بهترین ترکیباتی می باشد که در تولید ایزوگام، مورد استفاده قرار می گیرد.

این نوع ایزوگام، سبب می شود تا چسبندگی و طول عمر بالاتری هم داشته باشد و همین مسئله، تا حدی، منجر به افزایش قیمت ایزوگام پلیمری در بازار می شود.

فویل آلومینیومی مورد استفاده در رویه ایزوگام، از ضخامتی بین هفت تا صد میکرون برخوردار است که این لایه هم به عنوان بخش اصلی تشکیل دهنده ایزوگام خواهد بود و به محافظت از ایزوگام در برابر نور خورشید، کمک زیادی می نماید.

ایزوگام، هر چه از ضخامت بیشتری برخوردار باشد، بدون شک، طول عمر و دوام بالاتری هم به همراه دارد و استاندارد بازار داخلی، تولید ایزوگام با ضخامت چهار میل می باشد.

ایزوگام بردین دلیجان، نمونه یک ایزوگام درجه یک با ضخامت چهار میل می باشد که شما برای اجرا برروی پروژه های خود، می توانید به خرید عمده آن اقدام نمایید.

قیمت روز ایزوگام 98

قیمت روز ایزوگام در سال ۹۸

ایزوگام در سال ۹۸ هم دستخوش تغییرات و نوساناتی بوده است اما این تغییرات، به نسبت سال ۹۷، بسیار کمتر بوده است.

به هر حال، این که شما بخواهید به خرید عمده ایزوگام اقدام نمایید، بدون شک، نیاز به این خواهد بود که بتوانید به قیمت درب کارخانه ایزوگام دست یابید تا از این طریق، بتوانید کف قیمت را به دست آورده و با هزینه های مقرون به صرفه ای، به اجرای پروژه های خود اقدام نمایید.

هم اکنون، شرکت ایزوگام هوبر، از محدود مجموعه هایی می باشد که به شما مشتریان، امکان خرید مستقیم ایزوگام از درب کارخانه دلیجان را می دهد.

کلیک کنید  ایزوگام طرح دار استخر | قیمت ایزوگام رنگی درجه یک

این که شما بخواهید برای سفارش مستقیم ایزوگام اقدام نمایید، امری است که با یک تماس، قابل انجام خواهد بود چرا که امکان ارسال به تمامی شهرها را با کمترین هزینه، فراهم آورده ایم.

شرکت ایزوگام هوبر

صادرات ایزوگام بردین دلیجان

انتخاب ایزوگام بردین دلیجان برای امر صادرات، یک گزینه بسیار خوب و استاندارد خواهد بود که می تواند سودآوری های خوبی هم برای شما به همراه داشته باشد.

کشوری مانند ترکیه، به مسئله کیفیت ایزوگام، اهمیت ویژه ای می دهد به همین دلیل است که ما، ایزوگام بردین دلیجان را به عنوان محصول باکیفیت و استاندارد و درجه یک خود، معرفی نموده ایم.

تا کنون، صادرات ایزوگام بردین به ترکیه، از بازدهی خوبی برخوردار بوده و توانسته، رضایت مشتریان را به سمت خود جلب نماید.

پس اگر می خواهید به سفارش مستقیم ایزوگام از درب کارخانه اقدام نمایید، می توانید با مجموعه ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید بی واسطه ایزوگام مستقیم از درب کارخانه

هزینه های مازاد شامل فروشندگان واسطه، یکی از اصلی ترین عوامل در افزایش قیمت یک …

همین حالا تماس بگیرید تماس با واحد فروش