هوبر

صادرات ایزوگام ایران به کرکوک عراق | ایزوگام قیمت مناسب

صادرات ایزوگام ایران به کرکوک عراق یکی از خدماتی است که توسط شرکت هوبر صورت می گیرد. استان های مختلف در کشور عراق، از جمله حلبچه، کربلا و ….. هستند که جزء مشتریان دائم ما می باشند. این کشور محصولات سفارشی خود را به صورت عمده خریداری می کنند. روش های خرید ایزوگام بستگی به راحتی مشتری دارد. خرید می تواند از طریق حضوری، آنلاین و از طریق دفاتر نمایندگی های ما در کشور مورد تقاضا باشد. شما می توانید برای خرید از هر روشی که راحت هستید اقدام کنید.

تاثیر عایق رطوبتی ایزوگام در عمر ساختمان

عایق رطوبتی برای محافظت از عناصر منفرد ساختمان ها و سازه ها در برابر اثرات بارندگی، آب های زیرزمینی و سطحی طراحی شده است. استفاده از سیستم های ضد آب مدرن می تواند عمر مفید مصالح ساختمانی را به میزان قابل توجهی افزایش دهد و قابلیت اطمینان سازه ها را بهبود بخشد. در مقابل، عدم وجود محافظ ضد آب یا عملکرد ضعیف آن منجر به تخریب لایه محافظ بتن، خوردگی آرماتورها و سازه های فلزی، آسیب به عایق، ظاهر شدن نشتی، انسداد، قالب های داخلی و سایر پیامدهای نامطلوب می شود.

صادرات ایزوگام ایران به کرکوک عراق

الزامات سیستم های عایق رطوبتی ایزوگام

نوع و ویژگی های عایق رطوبتی به صورت جداگانه برای سازه های ساختمانی خاص و شرایط عملکرد آنها انتخاب می شود. به طور معمول، پایه ها، دیوارها (از جمله دیوارهای سازه های مدفون)، سقف ها، کف ها، سقف ها، چاله های مخزن و استخرهای شنا محافظت می شوند. بسته به هدف عملکردی، ساختارهای سیستم های عایق رطوبتی ممکن است در معرض ترکیبی از الزامات زیر باشند:

در واقع، مقاومت در برابر آب پارامتر اصلی قابل اعمال برای همه انواع مواد است.

کلیک کنید  ایزوگام مشکین شرق دولایه برای صادرات به عراق

مقاومت در برابر قرار گرفتن طولانی مدت در برابر آب: برای محافظت از سازه های غوطه ور در آب، ساخته شده در خاک های غرقاب، در هنگام ساخت حوضه های استخر و غیره ضروری است.

مقاومت در برابر تأثیرات جوی (از جمله باران، برف، اشعه ماوراء بنفش): برای محافظت از پاکت های ساختمان ضروری است.

یکی دیگر از پارامترهای مهم در هنگام ضد آب کردن سقف ها و نرده های دیوار، نفوذپذیری بخار است.

مقاومت در برابر حمله شیمیایی: عملکرد مهمی که باید دارای مواد مورد استفاده برای محافظت از پایه ها و سازه های زیرزمینی باشد.

استحکام و مقاومت در برابر استرس مکانیکی: خواصی که قابلیت اطمینان و یکپارچگی حفاظت را تضمین می کند.

عملکرد بهتر جهت چسبندگی قوی تر قیر در ایزوگام

برای به دست آوردن نتیجه مطلوب، می توان لایه های خاصی را قبل از پوشاندن با غشاهای قیری با لاک چسبنده قیری درمان کرد. این لاک چسبنده که پرایمر نیز نامیده می شود، قادر است ذرات ریز مواد را به هم بچسباند (مثلا بتن)، سطح چسبندگی (مثلا ورق های فولادی) را آغشته کند (مثلا مواد متخلخل) و دوباره فعال کند.

لاک چسبنده قیری در شکل کلاسیک خود محلولی بسیار مایع است که از قیر و حلال تشکیل شده است. با این حال، امروزه یک نوع مبتنی بر آب، بدون حلال وجود دارد. قبل از شروع نصب عایق رطوبتی، لاک چسبندگی باید کاملا خشک شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات ایزوگام به امارات و ابوظبی

ایزوگام ، از مهم ترین عایق های محافظتی ساختمان محسوب می شوند . این محصولات …

همین حالا تماس بگیرید تماس با واحد فروش