هوبر

قیمت ایزوگام تبریز بام عین آ درجه یک صادراتی

کارخانه های تولیدی ایزوگام در تبریز توانسته‌اند با میزان کیفیت عالی محصولات خود به برندهایی شناخته شده در داخل کشور تبدیل شوند یکی از برندهای تولید ایزوگام که توانسته است محصولات خود را با کیفیت عالی و درجه یک تولید نماید کارخانه بام عین آ می باشد این کارخانه علاوه بر تولیدات عالی در جهت تامین نیازهای داخلی کشور توانسته است با تولید ایزوگام های درجه یک صادراتی در بازارهای خارجی نیز خوش بدرخشد.

استفاده از مواد اولیه مرغوب و قیر پالایشگاهی به عنوان پایه تولید عایق رطوبتی در کارخانه بام عین آ می باشد.

قیمت ایزوگام تبریز بام عین آ درجه یک صادراتی

قیمت ایزوگام صادراتی بام عین آ

ایزوگام های درجه یک صادراتی که با استفاده از مواد اولیه درجه یک و بسیار مرغوب تولید شده‌اند با دارا بودن قیمت بیشتری نسبت به درجه کیفی پایین تر به عنوان محصول مورد پسند شرکت های تجاری و بازرگانی قرار گرفته است.

قیمت به عنوان عامل تعیین کننده در انتخاب ایزوگام به شمار می‌آید و بر همین اساس لازم است و ایزوگام هایی که در جهت صادرات انتخاب می شوند با قیمتی مناسب و منطبق بر سفارش مشتری صورت بگیرد، زیرا گاهی سفارش مشتریان خارجی بر اساس ایزوگام های درجه دو و قیمت پایین تر می باشد.

ایزوگام های درجه یک و صادراتی با دارا بودن کیفیت عالی و دقت در بسته بندی و بارگیری می توانند بدون هیچگونه آسیب در رول ها به مقصد انتقال پیدا نمایند.

شرکت هوبر با فروش انواع ایزوگام های بام عین آ از درب کارخانه توانسته از مورد اعتماد بسیاری از بازرگانان در جهت صادرات ایزوگام قرار بگیرد. بر همین اساس شرکت های تجاری با همکاری شرکت هوبر توانسته اند ایزوگام های مختلفی را برای کشورهای همسایه و کشورهای خاورمیانه صادرات نمایند.

جهت خرید عمده از ایزوگام بام عین آ می توانید با کارشناسان هوبر تماس حاصل نمایید.

تماس ایزوگام هوبر

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ایزوگام دلیجان قیمت | لیست قیمت ایزوگام بدون نصب

ایزوگام دلیجان قیمت | لیست قیمت ایزوگام بدون نصب

ایزوگام دلیجان با رنج قیمت متفاوتی در بازار های کشور به فروش می رسد که …

Call Now Buttonتماس بگیرید