هوبر

خرید بی واسطه ایزوگام مستقیم از درب کارخانه

هزینه های مازاد شامل فروشندگان واسطه، یکی از اصلی ترین عوامل در افزایش قیمت یک محصول است. حضور واسطه ها باعث می شود درصدی سود به مبلغ نهایی افزوده شده و با رقم ارائه شده درب کارخانه تفاوت داشته باشد. ایزوگام، یکی از محصولاتی ست که هم در دفاتر فروش کارخانه تولیدی و هم توسط فروشندگان به فروش می رسد. خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه یکی از روش های مفید در این زمینه است .

این کار کمک می کند هزینه های مازاد به حداقل رسیده و مبلغ نهایی با کمترین قیمت ارائه شود. لحاظ شدن سود فروشنده در مقادیر کم و برای سازندگانی که به قصد عایق سازی یک یا چند ساختمان خرید می کنند، تفاوت چندانی نخواهد داشت. اما همین رقم سود برای انبوه سازان چشمگیر بوده و حذف ان می تواند در هزینه ها صرفه جویی کند .

برای خرید مستقیم از درب کارخانه، روش های متعددی وجود دارد تا این کار را برای خریداران تسهیل کند. روش هایی همچون سفارشات تلفنی، ثبت اینترنتی ، مراجعه به نمایندگی ها، مراجعه حضوری به دفتر فروش در کارخانه و غیره . هر کدام از این گزینه ها می تواند بر اساس شرایط خریدار ، متفاوت باشد.

 

تماس ایزوگام هوبر

 

جدید ترین لیست قیمت خرید ایزوگام

قیمت ایزوگام یکی از متغیر ترین اقلام ساختمان سازی است. این رقم تحت تاثیر نرخ مواد اولیه، مدام تغییر می کند. عواملی همچون قیمت قیر ، آلومینیوم، پشم شیشه و … که مواد خام اولیه هستند، مرتبا در تغییر بوده و نرخ ثابتی ندارند. به دنبال این نوسانات، طبیعتا قیمت ایزوگام نیز متغیر خواهد بود. به همین دلیل، خریداران باید همواره به لیستی از اقلام مورد نظر و به روز رسانی قیمت ها دسترسی داشته باشند. در نتیجه می توانند قیمت را بررسی کرده و در بهترین زمان اقدام به خرید کنند.

لیست قیمت ها را می توان از سایت شرکت سازنده دریافت نمود. برخی دیگر از سایت ها نیز همواره قیمت ها را به روز رسانی کرده و ان را در اختیار بینندگان قرار می دهند.

کلیک کنید  استعلام قیمت ایزوگام بدون روکش یا پودری دولایه

علاوه بر این، در صورت اطلاع دقیق از جنس مورد نظر، می توان با بخش فروش شرکت مورد نظر در ارتباط بوده و قیمت ها را از این طریق دریافت نمود.

اطلاع از جدیدترین لیست قیمت، کمک می کند تا فرد بتواند به تحلیل قیمت ها در یک بازه زمانی پرداخته؛ سپس در شرایطی که نرخ به ایده آل ترین حالت رسید، اقدام به خرید نماید.

 

نمایندگی رسمی فروش ایزوگام از کارخانه

 

نمایندگی رسمی فروش ایزوگام از کارخانه

نمایندگی ها، دفتر فروش یک برند هستند. این فروشندگان نسبت به سایر فروشگاه های انواع ایزوگام، درصد سود کمتری برای اقلام لحاظ کرده؛ و همواره خدماتی ویژه را برای مشتریان خود ارائه می دهند. با توجه به اینکه کارخانه ها معمولا دور از نقاط شهری هستند، دسترسی به دفاتر فروش موجود در ان ها دشوار است. حضور نمایندگی ها در مراکز پر تردد شهری، دسترسی خریدار به این دفاتر را تسهیل می کند.

افراد با مراجعه به این مرکز ، می توانند از لیست اقلام، قیمت هرکدام ، و سایر جزئیات مطلع شوند. فروشندگان همچنین اطلاعات تکمیلی را نیز در اختیار انان قرار خواهند داد؛ از جمله هزینه نصب، مشاوره و غیره.

 

پخش بهترین ایزوگام مستقیم از کارخانه

کیفیت ایزوگام ها با یکدیگر متفاوت است. برخی از مواد با کیفیت تری تولید شده و قیمت بیشتری دارند. برخی دیگر از سطح کیفیتی کمتری برخوردار هستند. این امر به تفاوت برند ها بستگی دارد. البته نه تنها هر برند بلکه حتی در بین اقلام یک مارک هم این سطح تفاوت نرخ دیده می شود.

به عنوان مثال، نمونه های ساده قیمت کمتری نسبت به نمونه های فویل دار دارند. خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه یکی از روش هایی ست که به کمک آن ، می توان بهترین نوع عایق ها را با کمترین قیمت خریداری نمود. در این سیستم، نیاز است تا به دفاتر فروش موجود در تولیدی مراجعه نموده؛ تعداد رول های مورد نظر را بر حسب متراژ و مساحت ثبت کرده و سپس  سفارش در کوتاه ترین زمان ارسال خواهد شد.

در این شرایط، می توان پیش از مراجعه برای دریافت اطلاعات با دفتر فروش تماس گرفته؛ و یا از طریق سایت شرکت (در صورت داشتن وبسایت اختصاصی) از موجودی یا عدم موجودی یک محصول و لیست قیمت ها مطلع شد.

کلیک کنید  خرید پرایمر ایزوگام با بهترین قیمت

 

خرید غیر حضوری ایزوگام با قیمت مناسب

 

خرید غیر حضوری ایزوگام با قیمت مناسب

خریداران یک محصول صرفا از مشتریان همان شهر نیستند. مشتریان ممکن است از دیگر شهر های ایران بوده؛ حتی بعضا برخی سفارشات برای دیگر کشور ها نیز ثبت می شود. در این شرایط، امکان مراجعه حضوری به کارخانه و دفتر وجود ندارد. به همین دلیل ، می توان این کار را به روش های غیر حضوری انجام داد. روش های غیر حضوری شامل تماس تلفنی، مراجعه به سایت، ایمیل و دیگر روش های ارتباط از راه دور هستند.

سایت های حرفه ای برای اینگونه مشتریان خود، سایت تکمیل شده و دقیقی دارند. در این سایت ها لیست کامل اقلام، مشخصات هر جنس، قیمت هر رول و سایر اطلاعات تکمیلی ارائه می شود.

 

 

فواید خرید ایزوگام مستقیم از درب کارخانه

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه از مزیت های زیادی برخوردار است. این کار کمک می کند تا بتوان به محصولاتی با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت دسترسی داشت. با حذف واسطه های فروشنده، قیمت یک محصول تا حد امکان کاهش یافته و این امر در شرایط فعلی، مزیت مهمی ست. چرا که قیمت اقلام ساختمان سازی روزانه در حال نوسان و افزایش بوده؛ و با کمک تخفیف در یکی از این اقلام، می توان در هزینه ها صرفه جویی کرد.

از طرف دیگر ، افرادی که در امر ساختمان سازی از تبحر کمتری برخوردار بوده و تجربه کمتری دارند، می توانند با متخصصان موجود در محل مشورت نمایند . این کار کمک می کند تا شخص به سمت بهترین انتخاب هدایت شود.

تماس با دفاتر فروش موجود در کارخانه، بهترین روش برای دریافت لیست قیمت های به روز است. سایت ها ممکن است در برخی شرایط، اپدیت و به روز رسانی نشده و قیمت ها متعلق به این بازه زمانی نباشند. اما ارتباط با دفتر، قیمت لحظه ای و واقعی را اعلام می کند.

برخی افراد با توجه به شرایط خاص سازه، نیاز به ایزوگام هایی سفارشی دارند. در این نوع شرایط ویژه، با مراجعه به کارخانه می توان نوع خاص را سفارش داده و در صورت امکان ساخت توسط تولیدی، ان را دریافت نمود .

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ایزوگام دلیجان قیمت | لیست قیمت ایزوگام بدون نصب

ایزوگام دلیجان قیمت | لیست قیمت ایزوگام بدون نصب

ایزوگام دلیجان با رنج قیمت متفاوتی در بازار های کشور به فروش می رسد که …

همین حالا تماس بگیرید تماس با واحد فروش