هوبر

صادرات ایزوگام به امارات و ابوظبی

ایزوگام ، از مهم ترین عایق های محافظتی ساختمان محسوب می شوند . این محصولات ، به خوبی روی سطوح خارجی از جمله پشت بام ، سقف ، دیوار ها ، سرویس بهداشتی و … را پوشش می دهند . با کمک این نوع پوشش های با کیفیت ، در برابر عواملی همچون سرما ، گرما ، رطوبت ، باران و … محافظت می شود .

به دلیل این قابلیت ،  نیاز است تا قبل از سکونت در ساختمان ، تمامی بخش های لازم عایق کاری نمود . این امر در برخی شهر ها از اهمیت زیادی برخوردار می باشد . شهر هایی که دمای بسیار کم و بسیار بالا دارند ، از ایزوگام جهت جلوگیری از تبادل دمای محیط داخلی و خارجی و صرفه جویی در منابع انرژی استفاده می کنند .

امارات و ابوظبی از نمونه مناطق بسیار گرم و کویری هستند . با ایزوگام کردن سازه ها در این شهر ها ، از ورود هوای گرم به داخل محیط جلوگیری می شود . از اصلی ترین تامین کننده های ایزوگام این شهر ها ، ایران است .

صادرات ایزوگام از ایران چگونه صورت می گیرد ؟

ایزوگام های ایرانی از برترین نمونه های جهانی می باشد . ایران به دلیل دسترسی به  :

منابع عظیم قیر پالایشگاهی

فویل های الومینیومی

سایر مواد اولیه همچون الیاف های تیشو

و … ، یکی از برترین تولید کننده های ایزوگام می باشد . به خصوص برخی از شهر های ایران مثل دلیجان ، دارای تعداد بسیار زیادی کارخانه های تولیدی بوده ؛ در نتیجه بخش زیادی از محصولات عایق بندی ایران در این منطقه صورت می گیرد .

ایزوگام ایرانی به بسیاری از شهر های جهان نیز ارسال می شود . به خصوص کشور های همسایه و کشور هایی که دسترسی به منابع اولیه ندارند ، می توانند میزان سفارشات متفاوتی را ثبت کرده و محصول برای انان صادر شود .

کلیک کنید  صادرات ایزوگام به ترکمنستان | ثبت سفارش خرید ایزوگام صادراتی

تماس ایزوگام هوبر

صادرات ایزوگام به امارات به چه صورت است ؟

امارات یکی از اصلی ترین متقاضیان ایزوگام ایرانی است . این امر از طریق بنادر گمرکی صورت گرفته و نیز می توان از طریق مسیر زمینی نیز محصولات را ارسال نمود .

در این شرایط ، سفارش به شرکت مورد نظر ارسال شده و پس از ثبت و اماده شدن سفارش ، محصول وارد مراحل لازم برای سپری کردن مسیر تایید گمرک می شود .

پس از آن و بعد از تایید شدن بار ، محصول توسط گمرک بسته بندی و پلمپ شده و به سمت امارات فرستاده می شود . به همین دلیل ، عایق های صادراتی نسبت به عایق های مورد مصرف در ایران از قیمت متفاوتی برخوردارند . چرا که باید هزینه هایی از جمله هزینه گمرک ، هزینه ارسال بر اساس مسیر ، و سایر هزینه های جانبی نیز در نظر گرفته شود .

با این حال ، امارات به دلیل عدم دسترسی به منابع با کیفیت پالایشگاهی و نیز با توجه به کیفیت بالای ایزوگام ایرانی ، همواره از مشتریان اصلی این محصول به حساب می آید .

صادرات ایزوگام به امارات و ابوظبی

اهمیت صادرات ایزوگام به ابوظبی :

ابوظبی دارای  اب و هوای گرم و خشک می باشد . بخش عمده ای از این منطقه جغرافیایی از کویر تشکیل شده است . در نتیجه دمای منطقه ای این محل بالا بوده و باد های بسیار گرمی در آن جریان دارد . به همین دلیل ، تقریبا تمامی سازه های ساختمانی در ان ، به طور وسیعی تحت عایق کاری های ایزوگام قرار می گیرند .

این کار منجر می شود تا هوای گرم وارد ساختمان نشده و هوای خنک نیز به بیرون درز پیدا نکند . از طرف دیگر ، بخش های خارجی در برابر عواملی همچون نور خورشید و اشعه های مضر آن محفوظ بمانند .

با توجه به این شرایط ، سفارشات عمده و گسترده ای از سمت ابوظبی برای واردات ایزوگام ایرانی ثبت می شود . این سفارشات معمولا به صورت عمده صورت می گیرند . مهم ترین نوع ایزوگامی که از طرف ایران برای این منطقه درخواست می شود ، ایزوگام های فویل دار هستند . با کمک این محصول ، می توان سازه های واقع در ابوظبی را به بهترین نحو در  برابر شرایط جوی منطقه محافظت نمود .

کلیک کنید  ایزوگام صادراتی | بهترین مارک ایزوگام برای خرید عمده در ایران

مهم ترین انواع ایزوگام برای صادرات به امارات و ابوظبی :

انواع مختلفی از ایزوگام در ایران تولید می شود که هریک برای شرایط آب و هوایی خاصی ، بیشترین کاربرد را دارند . مناطقی گرم  و مرطوب و یا گرم و خشک مانند امارات و ابوظبی ، عمدتا از انواع فویل دار ثبت سفارش می کنند . این سفارشات می تواند از طریق بنادر و یا مسیر های زمینی برای ان ها صادر شود که البته هزینه گمرک و ارسال بار به عهده شرکت  و یا شخص سفارش دهنده می باشد .

البته نمونه های بدون فویل نیز مشتریان خاص خود را دارد ؛ اما ایزوگام فویل دار به دلیل قابلیت های بالای آن و نیز طول عمر و کارکرد عالی ، توانسته اند نظرات مثبت بیشتری را از سمت مشتریان جلب نماید .

صادرات ایزوگام به امارات و ابوظبی

مزایای استفاده از ایزوگام ایرانی :

عایق های ایرانی دارای قابلیت ها  و ویژگی های بسیاری هستند که باعث شده در سراسر جهان به عنوان برترین نوع ، شناخته شوند . این محصول ها با کمک مواد اولیه ای با برترین سطح کیفی ، به خوبی از سازه در برابر عوامل جوی محافظت می کند .

از لحاظ کیفیت مواد اولیه ، ایران دارای کارخانه ها و پالایشگاه های متعددی می باشد . در نتیجه همواره به مواد اولیه دسترسی داشته و به کمک آن ، می توان ایزوگام هایی با کیفیت را تهیه نمود .

از طرف دیگر ، ایران در بخشی از منطقه قرار دارد که هم از طریق مرز های آبی ، و هم از طریق مرز های زمینی ، با  بسیاری از کشور ها در ارتباط است . حضور راه های ارتباطی گسترده ، کمک کرده تا بتوان سفارشات را از شهر ها و کشور های متفاوتی دریافت نمود . به همین دلیل ، صادرات ایزوگام در ایران تبدیل به یکی از رایج ترین کسب و کار ها شده است .

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز خرید ایزوگام صادراتی

ایزوگام نوعی پوشش مستحکم و مقاوم می باشد که ، از برخی الیاف مصنوعی و …

همین حالا تماس بگیرید تماس با واحد فروش