هوبر

قیمت ایزوگام بردین صادراتی فویلدار

کارخانه دلیجان با تولید انواع ایزوگام با برندهای مختلف و معتبر خود توانسته است نه تنها در بازار فروش داخلی بلکه در صادرات ایزوگام نیز درخشان باشد.

ایزوگام های بردین دلیجان یکی از بهترین تولیدات عرضه شده از این شرکت می باشد که توانسته است با تولید مرغوب ترین ایزوگام، در بازار فروش داخلی و خارجی از استقبال خوبی روبرو باشد.

قیمت ایزوگام بردین صادراتی فویلدار

ایزوگام فویلدار بردین

ایزوگام های فویلدار بردین  با دارا بودن انعطاف پذیری بسیار عالی و قدرت کششی بالا در میزان تا شدن شدید و یا پارگی بسیار مقاوم بوده و بدون هیچ گونه ترک به حالت اولیه خود باقی خواهند ماند.

ایزوگام های فویل دار با دارا بودن روکش فول با ضخامت ۱۴ تا ۱۶ میکرون می تواند انتخاب بسیاری از مشتریان برای تهییه ایزوگام با این برند باشد.  ایزوگام های فویلدار بردین یکی از بهترین عایق های رطوبتی است که می‌توانید از طریق شرکت هوبر با قیمت استثنایی خریداری کنید

ایزوگام صادراتی بردین

تحمل دمای متفاوت بسیار سرد و بسیار گرم از جمله شاخصه های خوب ایزوگام های بردین می باشد .

استفاده از بهترین مواد اولیه در تولید ایزوگام های صادراتی بردین سبب شده است که کیفیت عالی عرضه شده در ایزوگام های این برند را برای کشور های مختلف با فروش خوبی مواجه سازد. فروش با قیمت واقعی ایزوگام در بخش صادرات سبب شده است که تمایل بیشتر تولیدکنندگان به سوی صادرات محصولات خویش باشد.

جهت خرید ایزوگام بردین با دارا بودن بیمه نامه نشان استاندارد بین المللی می‌توانید از طریق شرکت هوبر ایزوگام های فویلدار صادراتی بردین را با قیمتی بسیار استثنایی خریداری نمایید.

قیمت انواع ایزوگام بردین

ایزوگام های صادراتی بردین هرچند از نظر قیمت مقداری گران تر به نظر می رسند اما می توانید از طریق شرکت هوبر با قیمت مناسب و تعیین شده از سوی کارخانه تهیه نمایید. جهت دریافت قیمت روز ایزوگام های فویلدار صادراتی بردین با کارشناسان ما در تماس باشید. راه های ارتباطی مختلفی را شرکت هوبر برای مشریان خود فراهم نموده است.

کلیک کنید  ایزوگام دلیجان اصفهان | اعلام قیمت روز عایق رطوبتی بردین
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید ایزوگام های درجه یک با مناسب ترین قیمت

خرید ایزوگام های درجه یک با مناسب ترین قیمت

یکی از مهم ترین اصول ساختمان سازی، استفاده از ایزوگام های درجه یک است. استفاده …

همین حالا تماس بگیرید تماس با واحد فروش