هوبر

قیمت روز خرید ایزوگام صادراتی

ایزوگام نوعی پوشش مستحکم و مقاوم می باشد که ، از برخی الیاف مصنوعی و هم چنین قیر ، تشکیل می شود که صادرات آن به قیمت روز در این مجموعه امکان پذیر شده است. ایزوگام در حقیقت نوعی عایق است که به وسیله حرارت ، در سطح مورد نظر چسبانده می شود . هدف اصلی از نصب این عایق ، عدم نفوذ آب به سطح زیرین می باشد . از همین رو از ایزوگام در مکان های مختلفی مانند استخر ، پشت بام منازل و ساختمان ها ، دیواره های مختلف ، . . . استفاده می شود .

امروزه استفاده از ایزوگام به خصوص در پشت بام ساختمان ها ، یکی از اصلی ترین اقدامات به حساب می آید . از همین رو مدت ها است که تقاضا جهت عرضه این محصول ، افزایش چشمگیری داشته است . بنابراین بسیاری از شرکت های مرتبط با ساختمان سازی ، مجبور به خرید و یا فروش روزانه ایزوگام می باشند .

اهمیت عایق روطوبتی ایزوگام در مناطق مختلف

ایزوگام نقش عایق و محافظ سطوح را در برابر نفوذ رطوبت و قطره های آب ، ایفا می کند . از همین رو اهمیت و مزیت های زیادی را به دنبال دارد . از جمله فواید ایزوگام می توان به موارد زیر اشاره کرد :

_ ایزوگام سطوح نا صاف و شیب دار را به طور کامل یک دست کرده و اجازه نمی دهد درزی باقی بماند .

_ به دلیل استحکام و مقاوتی که دارد ، در برابر انواع ضربه ها سالم مانده و آسیبی نمی بیند .

_ در عین داشتن مزیت های بسیار زیاد ، قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای دارد .

_ مکان ایزوگام شده را در برابر سرما و گرما ، محافظت می کند ( مقاومت در برابر تابش مستقیم آفتاب و اشعه UV ) .

_ با محیط زیست مغایرت نداشته و در صورت نصب ، باعث هیچ نوع آلودگی نخواهد شد .

_ بر خلاف تصور بسیاری، وزن زیادی نداشته و موجب تخریب سقف نخواهد شد .

مزیت های فوق همگی باعث شده اند تا افراد از مدت ها پیش تا به امروز ، به استفاده از ایزوگام جهت عایق بندی مکان های مختلف ، روی بیاورند .

قیمت روز خرید ایزوگام صادراتی

فروش مستقیم انواع ایزوگام

به طور کلی ایزوگام انواع مختلفی دارد که با توجه به مواد تشکیل دهنده آن ، در مکان های متنوعی به کار می رود . در زیر به برخی از انواع ایزوگام و محلی که در آن بایستی مورد استفاده قرار بگیرد ، پرداخته شده است :

ایزوگام دمیده _  این نوع از ایزوگام به دلیل مواد به کار رفته در آن ، کیفیت پایین و هم چنین طول عمر کوتاهی دارد . از همین رو بیشتر در اندود کاری ، انواع باتری های اتومبیل ، ورق های مخصوص عایق بندی بام ها ، . . . مورد استفاده قرار می گیرد .

ایزوگام پلیمری : این ایزوگام بر خلاف نوع ایزوگام دمیده ، کیفیت بالا ، مقاومت زیاد و طول عمر بیشتری نیز دارد . از همین رو مورد اصلی استفاده آن در ساختمان سازی می باشد .

تقسیم بندی های بیشتری نیز برای این محصول وجود دارد که شامل ایزوگام تک لایه ، ایزوگام دو لایه ، ایزوگام پودری ، ایزوگام فویل دار ، . . . می شود . از هرکدام از این ایزوگام ها ، با توجه به مواد به کار رفته در آن ها در مکان های مختلفی استفاده می شود . از جمله موارد استفاده این ایزوگام ها می توان به عایق بندی پل ها ، باند فرودگاه ، پایه انواع ستون ، پشت بام ساختمان ها ، استخر های شنا و یا پرورش ماهی ، مخازن آب ، مخازن غیر نفتی ، و . . . اشاره کرد .

تماس ایزوگام هوبر

بهترین نوع ایزوگام های صادراتی

کشور هایی که در زمینه ساخت ایزوگام تبحر و مهارت دارند ، اقدام به تولید و صادرات آن می کنند . در حین تولید ایزوگام علاوه بر استاندارد ها و ملاک های بین المللی ، شرایط و نیاز های کشور مقصد نیز ، در نظر گرفته می شود . در ساخت ایزوگام های صادراتی همواره از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت ، استفاده می شود . ایزوگام های صادراتی غالبا بر اساس نیاز و به صورت سفارشی ، تولید می شوند . از همین رو در حین ساخت به مواردی از جمله شرایط آب و هوایی کشور مقصد و هم چنین میزان رطوبت در آن کشور ، توجه ویژه ای می شود . علاوه بر مواد به کار رفته در ایزوگام ، نحوه بسته بندی و ارسال آن با وسایل نقلیه مناسب نیز ، اهمیت بسیاری در این پروسه دارد .

کلیک کنید  صادرات ایزوگام به ترکمنستان | ثبت سفارش خرید ایزوگام صادراتی

با روش های مختلفی می توان ایزوگام تولید شده را ، به سمت کشور مقصد صادر کرد . از جمله این روش ها می توان به حمل و نقل دریایی ، جاده ای ، ریلی و یا هوایی اشاره کرد . معمولا از صادرات ایزوگام به کشور هایی نظیر ترکیه ، روسیه ، سوریه ، عراق ، ارمنستان ، . . . به خوبی استقبال می شود .

 

فروش ایزوگام با تکنولوژی های برتر دنیا

عدم وجود برخی مواد اولیه مرغوب و با کیفیت و هم چنین عدم دسترسی به بعضی از تکنولوژی های بین المللی ، باعث وارد کردن ایزوگام از سایر کشور ها می شود . به عنوان مثال ایزوگام پلاستیکی ، نوعی خاص از ایزوگام است که در تولید آن از مواد شیمیایی ویژه ای ، استفاده شده است . این مواد اولیه منحصر به فرد باعث شده اند تا کیفیت ایزوگام پلاستیکی ، نسبت به سایر ایزوگام ها ، چندین برابر بهتر ، با کیفیت تر و مقاوم تر باشد . در این صورت آن دسته از کشور هایی که به مواد شیمایی مذکور دسترسی ندارند ، اقدام به واردات ایزوگام از کشور های تولید کننده ( غالبا کشور های اروپایی ) ، می کنند .

قیمت روز خرید ایزوگام صادراتی

امروزه به دلیل استقبال زیادی که از خرید ایزوگام می شود ، قیمت آن نوسان داشته و هم چنین به عوامل مختلفی بستگی دارد . به طور کلی در فصول سرد سال ، نیاز به ایزوگام بیشتر شده است . همین موضوع ، تاثیر چشمگیری در تعیین قیمت روز خرید ایزوگام صادراتی ، دارد . البته لازم به ذکر می باشد که شرایط آب و هوایی تنها عامل موثر بر تعیین قیمت ایزوگام صادراتی نیستند . از جمله عوامل تاثیر گذار بر قیمت روز خرید ایزوگام صادراتی ، می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 

محل نصب ایزوگام _ همان طور که پیش تر به آن اشاره شد ، از ایزوگام در مکان های مختلفی استفاده می شود . بسته به محلی که ایزوگام در آن نصب شده و هم چنین مقدار ایزوگامی که جهت نصب  نیاز است ، قیمت آن تغییر می کند . به عنوان مثال در آن دسته از مکان هایی که بارندگی زیاد است ، ایزوگام باید به گونه ای باشد ( از نظر کیفیت ) ، که به طور کامل محل مورد نظر را ، در برابر بارش باران و رطوبت محافظت کند . در بیشتر مناطق با بارندگی زیاد ، از بین ایزوگام های ساده و فویل دار ، نوع دوم را انتخاب می کنند ؛ چرا که مناسب تر بوده و مقاومت بالا تری در برابر باران دارد . از همین رو ایزوگامی که در این مناطق مورد استفاده قرار می گیرد ، تفاوت قیمت بارزی با ایزوگام مورد استفاده در مناطق خشک و کم باران ، دارد .

وضعیت آب و هوا _ یکی از اصلی ترین عوامل تعیین کننده قیمت ایزوگام های صادراتی ، شرایط آب و هوایی می باشد . به طور کلی شهر و کشور های سرد سیر نیاز بیشتری به ایزوگام های مرغوب و با کیفیت دارند . بالعکس ، کشور های گرم نیاز کم تری به این محصول دارند . از همین رو قیمت صادارت ایزوگام به مناطق سرد سیر ، گران تر می باشد . ایزوگام های ساده و معمولی جوابگو مناطق سرد سیر و مناطقی که بارندگی زیاد دارند ، نیستند .

نشان ویژه استاندارد _ یکی از مهم ترین فاکتور هایی در که در حین انتخاب و خرید ایزوگام به آن توجه می شود ، دارا بودن نشان استاندارد می باشد . برخی از شرکت ها اقدام به تولید ایزوگام های تقلبی و بی کیفیت کرده اند . این امر باعث شده تا حساسیت بر استاندارد های بین المللی در حین انتخاب استاندارد ، به طور چشمگیری افزایش پیدا کند . نشان استانداردی که بر روی ایزوگام ها درج می شود ، بیانگر کیفیت بالا مواد به کار رفته در آن می باشد . از جمله این مواد اولیه می توان به لایه های درونی ایزوگام ، میزان قیر به کار رفته ، الیاف مصنوعی ، فویل های آلمینیومی ، . . .  اشاره کرد .

کلیک کنید  نرخ انواع ایزوگام طرح دار پلیمری

 

استفاده و یا عدم استفاده از موارد مذکور در تعیین قیمت ایزوگام ، تاثیر چشمگیری دارد . به عنوان مثال فویل های آلمینیومی دارای رنگ بندی و طرح بندی می باشند . در صورتی که ایزوگام مورد نظر دارای نشان استاندارد بین المللی باشد ، از این آلمینیوم ها در لایه های بیرونی و داخلی ایزوگام استفاده شده است . هم چنین بسیاری از الیاف مصنوعی مورد نیاز ، وارداتی هستند . از این الیاف در لایه های بیرونی ایزوگام استفاده می شود . بنابراین علاوه بر هزینه استفاده از این الیاف ، هزینه وارد کردن آن ها از کشور های تولید کننده نیز ، در تعیین قیمت نهایی ایزوگام ، در نظر گرفته می شود .

مجموعه خدمات پس از فروش شرکت صادر کننده

از نظر قانونی تمامی شرکت های صادر کننده می بایست ضمانت و تعهد نامه ای را به مشتریان خود ، تحویل دهند . یکی از زیر شاخه های اصلی مجموعه خدمات پس از فروش که تاثیر بسیاری بر تعیین قیمت نهایی محصول دارد ، مرغوب و با کیفیت بودن مواد اولیه به کار رفته در ایزوگام می باشد . در واقع شرکت صادر کننده در حین فروش ، این تعهد و ضمانت را به مشتری می دهد که ایزوگام مورد نظر ، دارای تمامی استاندارد های بین المللی بوده ، کیفیت بالا و طول عمر کافی دارد .

بسیاری از کشور های صادر کننده ایزوگام ، در حین پروسه تولید با مشکلاتی مواجه می شوند . از جمله این مشکلات می توان به کمبود مواد اولیه مورد نیاز اشاره کرد . از همین رو مجبور به واردات مواد اولیه شده تا بتوانند پروسه تولید را ، با موفقیت به اتمام برسانند . واردات مواد اولیه هزینه های نسبتا سنگینی را به دنبال دارد . بنابراین پس از اتمام تولید ، علاوه بر تمامی هزینه های اصلی و جانبی ، هزینه وارد کردن مواد اولیه و هم چنین سود مورد نظر نیز ، بر قیمت نهایی لحاظ خواهد شد .

قیمت خرید مستقیم ایزوگام صادراتی

به طور کلی می توان این چنین عنوان کرد که در تعیین قیمت روز خرید ایزوگام صادراتی ، مبحث واردات نیز یکی از اصلی ترین عوامل موثر ، به حساب می آید . به همان میزان شرکت های صادر کننده در جمع آوری مواد اولیه و مرغوب و یا تکنولوژی های مورد نظر ، کمبود و کاستی داشته و مجبور به وارد کردن آن ها از سایر کشور ها شوند ، قیمت نهایی ایزوگام های صادراتی ، بالا تر خواهد رفت .

ایزوگام های صادراتی طیف قیمتی وسیع و گسترده ای را شامل می شوند ؛ چرا که تمامی شرکت ها از مواد اولیه یکسان و روش های تولید مشابهی استفاده نمی کنند . ممکن است برخی از شرکت های تولید کننده ، از مواد مرغوب کم تری در حین تولید استفاده کنند ، اما قیمت بالا تری را تعیین کنند . این عامل به مرور باعث از دست رفتن محبوبیت و کاهش تقاضا از آن شرکت خواهد شد . در حقیقت هزینه ای که بابت خرید ایزوگام مورد نظر پرداخت می شود ، باید با کیفت آن محصول برابری کند.

خرید ایزوگام های ارزان قیمت ، صرفا به دلیل صرفه جویی در هزینه ها ، به هیچ عنوان راه مناسبی نیست . ایزوگام های ارزان قیمت از کیفیت پایین تر و طول عمر کوتاه تری برخوردار می باشند . به همین دلیل پس از گذشت مدت کوتاهی ، نیاز به ترمیم و یا تعویض پیدا خواهند کرد .

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات ایزوگام به امارات و ابوظبی

ایزوگام ، از مهم ترین عایق های محافظتی ساختمان محسوب می شوند . این محصولات …

همین حالا تماس بگیرید تماس با واحد فروش