هوبر

صادرات ایزوگام | سفارش ایزوگام پلیمری ۵۰ کیلوگرم

ظرفیت تولید ایزوگام

برای صادرات ایزوگام به هر کشوری، یکسری مشخصات و استانداردها نیاز است که باید مورد رعایت قرار بگیرد. تولید ایزوگام پلیمری ۵۰ کیلوگرم با ضخامت ۵ میلیمتر، نمونه یکی از ایزوگام های باکیفیت می باشد. بازار ترکیه از اصلی ترین مشتریان خرید این نوع ایزوگام می باشد. همچنین ظرفیت های تولید ایزوگام با وزن های کمتر و بالاتر از این مقدار هم وجود دارد.

با قرار گیری ایزوگام در دسته بندی محصولات نفتی، در امر صادرات این محصول، نیاز به مجوزها و گواهی نامه هایی از سمت سازمان بورس و استانداردهای کشور خواهد بود.

به همین دلیل و با توجه به مشکلاتی که بر سر راه صادرکنندگان ایزوگام وجود دارد، تعداد محدودی از کارخانه ها، اقدام به اخذ این مجوزها نموده اند و از جمله آن ها می توان به شرکت ایزوگام هوبر اشاره نمود.

این مجوزها، قابلیت ارسال و صادرات ایزوگام به بیش از ده کشور را فراهم ساخته است که شما هم از چنین شرایطی برای همکاری، می توانید استفاده نمایید.

شرایط صادرات ایزوگام

شرایط صادرات ایزوگام همراه با مجوزات گمرکی

در جهت شروع فعالیت های مربوط به صادرات ایزوگام، مجوزات گمرکی بسیاری مورد نیاز خواهد بود تا بدون هیچ معطلی، شاهد ارسال ایزوگام به کشورهای مقصد باشیم.

استانداردهایی همچون وزن ایزوگام، ضخامت، نوع قیر مورد استفاده برای تولید و …، تماما توسط گمرک کشورهای مقصد، مورد توجه و بررسی قرار می گیرد که به همین دلیل باید بر اساس هر کشوری، ایزوگامی متناسب با همان بازار را تولید و عرضه نمود.

در حال حاضر، تنوع محصولات شرکت ایزوگام هوبر، به اندازه ای خواهد بود که به سادگی بتواند به تمامی نیازهای مشتریان خود، پاسخ دهد.

ایزوگام صادراتی همراه با قیمت عالی

ایزوگام صادراتی همراه با قیمت عالی

قیمت عالی ایزوگام، زمانی قابل دستیابی می باشد که شما بتوانید از کارخانه تولید کننده ایزوگام، به صورت مستقیم، همکاری نمایید.

کلیک کنید  صادرات ایزوگام فویلدار به ترکیه

بازارهای متعددی در جهان وجود دارد که به دلیل ویژگی های رقابتی که در ایزوگام های ایرانی وجود دارد، تمایل به همکاری با شرکت ها و کارخانه های تولید کننده ایرانی را دارند.

مشخصات ایزوگام استاندارد، عبارتند از:

  • دارای تاییدیه استاندارد ملی و بین المللی
  • وزن سبک و استاندارد
  • مقاومت در برابر سرما و گرما
  • قابلیت نصب سریع
  • مقاومت در برابر اسیدها
  • مقاومت در برابر اشعه خورشید
  • قابلیت تعمیر و ترمیم

ارائه مجوزها و پلمپ گمرکی برای این نوع ایزوگام، توسط کارشناسان مجرب انجام می شود که این امر، سبب افزایش دقت و کیفیت نهایی کار می شود.

صادرات مستقیم ایزوگام دلیجان

صادرات مستقیم ایزوگام دلیجان به عراق

برای صادرات ایزوگام دلیجان به عراق، باید با کارخانه تولید کننده اصلی، ارتباط مستقیم برقرار نمود که این ارتباط، از جهات متعددی می تواند حائذ اهمیت باشد.

چه بسا شما از این طریق، می توانید به یک قیمت خوب و ایده آل دست یابید که در رسیدن به حاشیه سودآوری بیشتر، موثر خواهد بود.

اما با توجه به این که در روش سنتی تجارت، این ارتباط مستقیم، امری هزینه بردار و زمان بر می باشد، به همین دلیل، به جهت فروش عمده ایزوگام، این سایت را انتخاب نموده ایم تا با شما مشتریان عزیز، در هر نقطه از کشور که باشید، به سادگی بتوانیم ارتباط برقرار نماییم.

شرکت ایزوگام هوبر

سفارش تولید ایزوگام پلیمری ۵۰ کیلوگرم

مراودات اقتصادی با کشورهایی نظیر ترکیه و یا کشورهای اروپایی، زمانی امکان پذیر خواهد بود که بتوان ایزوگام هایی متناسب با استانداردهای این کشور را تولید و عرضه نمود.

ایزوگام با وزن ۵۰ کیلوگرم و ضخامت ۵ میلیمتر، نمونه یکی از ایزوگام های پرکاربرد در این مناطق به حساب می آید.

اخذ مجوزهای ce، عاملی شده تا بتوانیم برای امر صادرات ایزوگام به کشورهای اروپایی هم اقدام نمایید و اگر می خواهید شما هم با ما برای خرید و سفارش مستقیم ایزوگام با مشخصات مد نظر خود اقدام نمایید، می توانید با ما در تماس باشید.

کلیک کنید  نمایندگی ایزوگام در کرج | کارخانه تولید عایق رطوبتی بردین دلیجان
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ایزوگام دلیجان قیمت | لیست قیمت ایزوگام بدون نصب

ایزوگام دلیجان قیمت | لیست قیمت ایزوگام بدون نصب

ایزوگام دلیجان با رنج قیمت متفاوتی در بازار های کشور به فروش می رسد که …

همین حالا تماس بگیرید تماس با واحد فروش