هوبر

صادرات ایزوگام برای نما دولایه فویلدار

خوشبختانه پیشرفت تکنولوژی و به کار بردن مواد اولیه مرغوب موجب شده است که امروزه ایزوگام هایی تولید شوند که از بهترین کیفیت و دوام عمر برخوردار هستند.

پیشرفت‌های تکنولوژی می تواند منجر به ارائه کیفیت هایی از ایزوگام شود که بهترین دوام عمر را برخوردار هستند.

تنوع محصولات تولید شده در تولید ایزوگام های دارای فویل رنگی می تواند متناسب با کاربری های مختلف دریچه ای تازه را نسبت به استفاده از ایزوگام ایجاد نماید چرا که افزایش زیبایی بصری با استفاده از ایزوگام می‌تواند اثر مثبتی را نسبت به افزایش جلوه در فضای شهری به دنبال داشته باشد.

صادرات ایزوگام برای نما دولایه فویلدار

صادرات انواع ایزوگام های طرح دار

کیفیت مطلوب عایق های رطوبتی تولید شده در ایران امروزه به حدی می باشد که کشورهای مختلف طالب خرید آن هستند. صادرات ایزوگام های طرح دار از برند های مختلف می تواند از رونق خوبی برخوردار باشد فروش ویژه انواع مختلف ایزوگام دولایه با فویل رنگی در بازارهای خارجی از انواع مختلف استخری، نمای ساختمان و … سفارشات مکرری وجود دارد. استفاده از ایزوگام در نمای ساختمان ها امروزه به عنوان یکی از مهمترین مصالح کار گرفته شده در کاهش هزینه ها تلقی می گردد.

صادرات انواع ایزوگام طرح دار برای این نمای ساختمان ها به کشورهای همسایه از طریق مرزهای زمینی با نرخ‌های بسیار مناسب امکان پذیر می باشد.

ایزوگام طرح دار نما برای ساختمان

شرکت هوبر در این راستا می‌تواند با جذب مشتری های خارجی در جهت افزایش فروش ایزوگام طرح دار از کارخانه ها اثر مثبتی داشته باشد. استفاده از آن در نمای ساختمان ها می تواند با کیفیت مناسبی که برخوردار هستند سال ها بدون هیچگونه آسیبی به بافت و رنگ ایزوگام های طرح دار بتوانند به عنوان نمای ساختمان علاوه بر ایجاد جلوه های بصری از نفوذ رطوبت و باران به داخل ساختمان جلوگیری به عمل آورمد.

کلیک کنید  تولید بهترین ایزوگام طرح دار قیمت بی واسطه

قیمت های مختلف ایزوگام های نمای ساختمان را می توانید با برندهای برتر که دارای نشان استاندارد هستند از مرکز هوبر دریافت کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ایزوگام فویلدار درجه یک

نرخ انواع ایزوگام فویل دار در تهران

تنوع عایق های رطوبتی و برخورداری از مهم‌ترین دانش تکنولوژی می‌تواند با داشتن وزن و …

همین حالا تماس بگیرید تماس با واحد فروش