هوبر

قیمت ایزوگام طرح سنگ دلیجان

کارخانه دلیجان همواره یکی از برترین تولید کنندگان عایق رطوبتی جدید در بازار رقابتی بوده است. کارخانه دلیجان در تولید عایق های رطوبتی طرح دار به گونه‌ای عمل نموده است که به عنوان برترین تولید کننده در این زمینه شناخته شده است. تنوع محصولات عرضه شده ایزوگام های طرح دار دلیجان هر مخاطبی را به خود جذب می نماید. ایزوگام های طرح دار در انواع طرح های مختلف چوبی، موزاییکی، سنگی، آجری، چمنی و … تولید و در بازار عرضه می گردد.

قیمت ایزوگام طرح سنگ دلیجان

قیمت ایزوگام سنگی دلیجان درجه یک مرغوب

طرح سنگ ایزوگام های طرح دار تولید شده از کارخانه دلیجان از پرمخاطب‌ترین و پرفروش‌ترین ایزوگام های تولید شده در این مجموعه می باشد که با توجه به کاربرد فراوان آن در قسمت های مختلف ساختمان سازی و یا سایر مکان هایی که در معرض دید قرار دارند می‌تواند شرایط مناسبی را نسبت به عرضه زیبایی بصری فراهم آورد.

ایزوگام های طرح دار درجه یک از کارخانه دلیجان در نمونه های طرح سنگی آن توسط شرکت هوبر با نرخ معین عرضه شده از سوی کارخانه در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت.

قیمت ایزوگام طرح سنگ

عایق های رطوبتی طرح دار با دارا بودن قیمت گرانتر می توانند امتیازات بیشتری را نسبت به عرضه کیفیت داشته باشند. بهترین ایزوگام های تولید شده در کشور از طریق شرکت هوبر در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت. که کارخانه دلیجان یکی از برترین نمونه های آن می باشد که شرکت هوبر وارد همکاری با این مرکز گشته است.

قیمت ایزوگام طرح دار

نرخ های اعلام شده برای ایزوگام های طرح دار که از کارخانه دلیجان اعلام می گردد می تواند بر اساس وزن رول های تولیدی قیمت‌های مختلفی را نیز داشته باشد.

شرکت هوبر ایزوگام های موجود در بازار را از این برند بر اساس کیفیت و قیمت با فروش مستقیم از کارخانه برای خریداران خود همراه می سازد ایزوگام های رنگی با طرح سنگی با بهترین نرخ و ضمانت نامه فروش از این مرکز برای خریدارن ارائه می شود.

کلیک کنید  بهترین ایزوگام برای دیوار | صادرات ایزوگام استاندارد دلیجان
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید ایزوگام های درجه یک با مناسب ترین قیمت

خرید ایزوگام های درجه یک با مناسب ترین قیمت

یکی از مهم ترین اصول ساختمان سازی، استفاده از ایزوگام های درجه یک است. استفاده …

همین حالا تماس بگیرید تماس با واحد فروش