هوبر

هزینه ایزوگام پشت بام آپارتمان با محصولات تبریز

عایق کاری پشت بام ها همواره اصلی مهم از دیرباز جهت استحکام سازه محسوب می‌شد. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی انواع مختلفی از ایزوگام ها تولید شده اند که می توانند بهترین پوشش دهی را به عنوان عایق ضد آب در پشت بام ها ایفا نمایند. تنوع تولیدات در کارخانه های مختلف موجب شده است لیستی از تنوع قیمت ها و برندها تهیه شود.

خریداران عمده می توانند بهترین ایزوگام های تولید شده در کشور را با برند تبریز خریداری نمایند.

ایزوگام کاری پشت بام ها بر اساس نوع اقلیم می تواند منجر به انتخاب عایق رطوبتی شود که بیشترین استحکام را در برابر اب و هوای بسیار گرم و یا بسیار سرد و برفی دارا باشد.

هزینه ایزوگام پشت بام آپارتمان با محصولات تبریز

قیمت ایزوگام پشت بام آپارتمان

هر رول ایزوگام دولایه فویلدار تولید شده از کارخانه تبریز می تواند انتخابی مناسب برای ایزولاسیون پشت بام ها باشد. ایزوگام های تولید شده در کارخانه تبریز با بهره گیری از مواد اولیه عالی به گونه‌ای می‌توانند در اختیار خریداران قرار بگیرند که با فروش مستقیم از طریق شرکت‌ هوبرهمراه باشد.

ایزوگام های مناسب برای پشت بام را می‌توانید از نوع پلیمری خریداری نمایید چرا که این نوع می تواند بهترین انتخاب برای تمامی سقف ها و سازه ها باشد.

بهترین نوع ایزوگام پشت بام

بهترین ایزوگام های تولید شده در کارخانه تبریز با روکش فویل آلومینیومی ۱۴ تا ۱۶ میکرون با بهره گیری از قیر پلیمری به گونه‌ای فرایند تولید را طی کرده‌اند که مورد تأیید سازمان استاندارد می باشد، بنابراین کیفیت مطلوبی را به دنبال خواهند داشت.

ایزوگام های کارخانه تبریز با نصب صحیح بر روی پشت بام ها می توانند گزینه ایده آلی برای خریداران با ارائه دوام عمر بالا باشد.

جهت کسب قیمت جدید از محصولات کارخانه تبریز با کارشناسان هوبر تماس حاصل نمایید. این مرکز می تواند نرخ هایی مناسب را برای شما ارائه دهد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات ایزوگام به ترکیه

صادرات ایزوگام سهند تبریز به ترکیه

کارخانه سهند به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز تولید ایزوگام با کیفیت و درجه یک …

Call Now Buttonتماس بگیرید