هوبر

قیمت ایزوگام عایق کاری پشت بام با متراژ بالا

عایق کاری پشت بام ها از مهم ترین اقداماتی محسوب می‌شود که می‌تواند در جهت حفظ سازه از تخریب شدن بر اثر عوامل جوی جلوگیری به عمل آورد. ایزوگام کاری توسط استفاده از نصاب ماهر می‌تواند در این امر نقش بسزایی داشته باشد.

انتخاب عایق رطوبتی با کیفیت از برندهای مختلف می‌تواند در این امر اثرگذار باشد. شرکت های تولید کننده ایزوگام هر یک با توجه به استقبال و رضایت مشتریان توانسته اند کیفیت های مختلفی از ایزوگام را تولید و در بازار عرضه نمایند. ایزوگام فویلدار با برخورداری از بالاترین انعطاف پذیری و مقاومت کششی می توانند بهترین انتخاب جهت نصب شدن بر روی پشت بام ها باشند.

قیمت ایزوگام عایق کاری پشت بام با متراژ بالا

قیمت ایزوگام متری چقدر است؟

پیمانکاران با توجه به نوع سازه و وزن آن عایق های رطوبتی مختلفی را جهت ایزولاسیون پیشنهاد می دهند که منطبق با وزن سازه و مساحت پشت بام باشد. عموماً ایزوگام های پلیمری که از وزن سبک برخوردار هستند می‌توانند گزینه ایده آلی برای آپارتمان های سنگین با مساحت بالا باشد، چرا که در این صورت بار اضافی ساختمان کمتر خواهد شد.

عایق های رطوبتی پلیمری با انعطاف پذیری بالا با بالاترین مقاومت نسبت به تغییرات جوی و انبساط و انقباض می توانند بهترین ایزوگام جهت این امر شناخته شوند. قیمت های مناسب ایزوگام پلیمری را از طریق شرکت هوبر دریافت نمایید.

هزینه ایزوگام کاری آپارتمان

برآورد متراژ مورد نیاز از تعداد رول های تولید شده ایزوگام بر عهده مهندسین سازه می باشد. برآورد هزینه آن نیز منطبق با انتخاب برند و انتخاب درجه کیفی آن می‌تواند از کمترین تا بیشترین مقدار متغیر باشد.

شرکت هوبر می تواند با ارائه مشاوره ایزوگام‌های برتری را که از نشان استاندارد و کیفیت مطلوب برخوردار هستند را با قیمتی بسیار مناسب از سوی کارخانه به صورت مستقیم برای شما بارگیری و ارسال نمایند. برترین عایق های رطوبتی مناسب برای پشت بام را از این مرکز بخواهید.

کلیک کنید  استعلام قیمت ایزوگام درجه یک ارومیه

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید-عمده-و-اینترنتی-ایزوگام

خرید عمده و اینترنتی ایزوگام

خرید عمده و اینترنتی ایزوگام روشی راحت و با هزینه کمتری برای شما است. شما …

همین حالا تماس بگیرید تماس با واحد فروش