هوبر

تشخیص ایزوگام مرغوب از نامرغوب برای خرید عمده

از موارد مهم برای خرید ایزوگام این است که کیفیت لازم را داشته باشد به همین علت خرید ایزوگام در تناژ بالا نیازمند دقت در خرید عایق رطوبتی باکیفیت می باشد.

یکی از راه های عمومی که می توان ایزوگام مرغوب را شناسایی کرد این است که ظاهر ایزوگام با ید صاف و یکدست باشد بدون هیچ گونه برآمدگی، زیرا عده ای از سنگ ریزه برای افزایش وزن ایزوگام استفاده می نمایند.

لازم است که انعطاف پذبری خوب داشته باشد به گونه ای که با پیچاندن گوشه ای از ایزوگام بدون پارگی به راحتی خم شود.

ایزوگام نباید بوی نامطبوعی بدهد. گاهی به جای استفاده از مواد پلیمری و قیر مرغوب از پودرهای معدنی استفاده می نمایند در این حالت بویی مشابه گازوئیل از ایزوگام متساعد می شود.

از دیگر راه های تشخیص کیفیت ایزوگام این است که بر اثر لمس کردن با دست، آلودگی بر روی دست ایجاد نشود.

علاوه بر موارد ذکر شده لازم است که ایزوگام های تولید شده را به صورت رول های کنار هم چیده شده نهداری کرد. نحوه چیدمان در انبار می تواند عاملی مهم در حفظ کیفین ایزوگام باشد. به هیچ عنوان نمی توان رول های ایزوگام را بر روی هم انباشته کرد.

تشخیص ایزوگام مرغوب از نامرغوب برای خرید عمده

مشخصات ایزوگام استاندارد چیست؟

ایزوگام های تولیدی را می توان بر اساس نشان استاندارد آن خریداری کرد. نشان استاندارد حاکی از آن است که عایق رطوبتی بر اساس موازین آیین نامه کیفیت تولید شده است.

خرید عایق های رطوبتی را می‌توانید با اولویت قرار دادن نشان استاندارد آن خریداری نمایید.عایق های رطوبتی بر اساس دارا بودن کیفیت مطلوب با نشان استاندارد می توانند یکی از راه های آسان برای تشخیص ایزوگام مرغوب باشد.

شرکت هوبر به عنوان مرجع فروش ایزوگام همواره بهترین عایق های رطوبتی را برای مشتریان خود معرفی می نماید. به همین دلیل در طول چند سال فعالیت خود توانسته است به عنوان مرجعی معتبر و قابل اعتماد برای مشتریان خود تبدیل شود.

کلیک کنید  ایزوگام پشت بام قیمت هر رول چقدر است؟
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید ایزوگام های درجه یک با مناسب ترین قیمت

خرید ایزوگام های درجه یک با مناسب ترین قیمت

یکی از مهم ترین اصول ساختمان سازی، استفاده از ایزوگام های درجه یک است. استفاده …

همین حالا تماس بگیرید تماس با واحد فروش