هوبر

قیمت ایزوگام بدون روکش پلیمری برای صادرات

صادرات ایزوگام ایرانی با کیفیت مناسب و قیمت خوبی که دارند همواره مشتاقان بسیاری را برای خرید از سوی کشورهای مختلف دارا هستند. ایزوگام های صادراتی با تنوع بالا در تعداد لایه ها و نوع روکش به فروش می رسند. این عایق های رطوبتی بدون روکش عموما ایزوگام هایی هستند که برای استفاده در قسمت داخلی ساختمان به کار می روند.

قیمت ارزان همواره مشتریان بسیاری را به خود جذب نموده است. هر چند که مقاومت آن نسبت به ایزوگام های دارای روکش کمتر می باشد . ایزوگام های ارزان قیمت توسط شرکت هوبر همیشه با بهترین کیفیت برای مشتریان عمده ارائه می گردد.

قیمت ایزوگام بدون روکش پلیمری برای صادرات

نرخ قیمت ایزوگام دولایه صادراتی

ایزوگام های دولایه صادراتی به دلیل برخوردار بودن از کاربرد بسیار در صنایع مختلف سبب شده است که به عنوان مهمترین محصول برای صادرات برگزیده شود.

انواع بدون روکش آن با قیمت مناسب تری آماده بارگیری برای ارسال به کشورهای مختلف می باشد. ایزوگام های بدون روکش با برخوردار بودن از لایه نچسب بر روی ایزوگام سبب می شود که از ایجاد اصطکاک و چسبندگی اجسام به ایزوگام جلوگیری به عمل آید. کارخانه‌های متعددی آماده فروش بهترین محصولات تولیدی خود برای صادرات به کشورهای مختلف هستند. شرکت هوبرمی تواند بهترین ایزوگام های استاندارد را در اختیار شما قرار دهد.

لیست قیمت ایزوگام ارزان

جهت صادرات ایزوگام های بدون روکش می توانید با تماس توسط کارشناسان هوبر لیست بهترین کارخانه های تولید کننده را به همراه قیمت آنها دریافت کنید. این اطلاعات شامل انواع مختلفی ایزوگام از نظر کیفیت و تعداد لایه ها می باشد.

ایزوگام هایی که می خواهید برای صادرات انتخاب کنید با دارا بودن نشان استاندارد بین المللی و مجوزهای گمرکی از سوی مرکز تولید کننده می تواند با ارائه قیمت ارزان از شرکت هوبر بهترین شرایط را برای خریداران فراهم آورد.

کلیک کنید  خرید ایزوگام 100% پلیمری | بهترین نوع ایزوگام در کشور

جهت دریافت اطلاعات با کارشناسان تماس حاصل نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید ایزوگام های درجه یک با مناسب ترین قیمت

خرید ایزوگام های درجه یک با مناسب ترین قیمت

یکی از مهم ترین اصول ساختمان سازی، استفاده از ایزوگام های درجه یک است. استفاده …

همین حالا تماس بگیرید تماس با واحد فروش