هوبر

صادرات ایزوگام به دبی مارک سهند تبریز

کارخانه ایزوگام سهند تبریز به عنوان یکی از بهترین مرکز تولید عایق رطوبتی در تبریز می باشد که توانسته است با تولید انواع مختلف ایزوگام های درجه یک گام موثر در صادرات عایق های رطوبتی داشته باشد. ایزوگام سهند تبریز با اولویت قرار دادن تولید با کیفیت و درجه یک ایزوگام پلیمری برای صادرات توانسته است، ضمن کسب مشتریان ثابت در کشورهای مختلف در تامین عایق های رطوبتی در داخل کشور نیز بسیار عملکرد مناسبی داشته باشد.

با توجه به معین بودن و مشخص بودن مشتریان محصولات تولید شده از این برند به صورت مستقیم آماده بارگیری و ارسال می باشد.

صادرات ایزوگام به دبی مارک سهند تبریز

لیست قیمت ایزوگام سهند تبریز با محصولات درجه یک

لیست قیمت ایزوگام های تولید شده از کارخانه سهند تبریز را می توان در انواع مختلف تولید شده متناسب با شرایط آب و هوایی سردسیری و گرمسیری و معتدل به صورت جداگانه دریافت نمایید. شرکت هوبر توانسته است با پذیرش سفارشات به صورت اینترنتی و ثبت دقیق آنها در سهولت خرید مشتریان چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور نقش بسیار مهمی را نسبت به دریافت مستقیم ایزوگام از کارخانه داشته باشند.

جهت خرید ایزوگام درجه یک سهند با کارشناسان هوبر در ارتباط باشید.

ایزوگام صادراتی

تولید ایزوگام های صادراتی سهند تبریز برای ارسال به دبی و کشورهای حوزه خلیج فارس از طریق مسیرهای حمل و نقل آبی انجام می گیرد. با توجه به اقلیم آن منطقه که دارای آب و هوای گرم و خشک هستند همواره عایق های رطوبتی تولید می‌شوند که با دارا بودن مقاومت بسیار بالا در برابر حرارت گرم بدون تغییر حالت و بدون شل شدن و باز شدن قیر به کار گرفته شده در تولید ایزوگام، با بهترین انعطاف پذیری و طول عمر همراه هستند.  تحمل دمای پایین تر از ۵-  درجه و تحمل حرارت حداقل گرمای ۱۲۰ درجه از شاخصه های ایزوگام سهند تبریز برای ارسال به کشور دبی می باشد.

کلیک کنید  قیمت ایزوگام جردن دولایه کارخانه تبریز
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده ایزوگام در بندرعباس

خرید عمده ایزوگام در بندرعباس | مناسب ترین ایزوگام برای جنوب

چنانچه در مناطق گرمسیر زندگی می‌کنید و قصد تهیه عایق‌های رطوبتی را دارید، توصیه می‌کنیم …

همین حالا تماس بگیرید تماس با واحد فروش