هوبر

قیمت روز ایزوگام و محاسبه هر رول

نحوه محاسبه قیمت ایزوگام چگونه می باشد؟ در پاسخ به این سوال کلی باید گفت که هر رول ایزوگام دارای ابعاد مشخص می باشد. بنابراین قیمت رول ها از سوی هر کارخانه با توجه به یکسان بودن ابعاد رول های ایزوگام در هر کارخانه بر اساس نام برند و نیز ضخامت ایزوگام اعلام می گردد.

نحوه محاسبه قیمت ایزوگام می‌تواند متاثر از نوع مواد اولیه به کار گرفته شده و نیز وزن هر رول ایزوگام باشد. از آنجایی که استفاده از مواد پلیمری و باکیفیت می تواند قیمت های بیشتری را ایجاد نماید نکته حایز اهمیت دریافت مستقیم از کارخانه می باشد که می تواند قیمت نهایی برای مصرف‌کننده را با کاهش نرخ مناسبی همراه سازد.

قیمت روز ایزوگام و محاسبه هر رول

ابعاد ایزوگام و روش محاسبه متراژ ایزوگام

ابعاد هر رول ایزوگام به طول ۱۰ متر و در عرض ۱ متر می باشد. بنابراین خرید و فروش ایزوگام ها بر اساس تعداد رول انجام می گیرد. یکی از مهم ترین عوامل برای محاسبه قیمت ایزوگام مورد نیاز تقسیم میزان مساحت پوشش دهی هر رول ایزوگام بر مساحت کل می باشد تا تعداد رول های مورد نیاز مشخص شود.

مهندسین و پیمانکاران همواره با توجه به تخمین مساحت مورد نیاز جهت ایزولاسیون از انواع مختلف ایزوگام مناسب برای پشت بام ها و نیز قسمت های داخلی ساختمان مانند سرویس های بهداشتی و آشپزخانه می‌توانند ایزوگام مورد نیاز برای اتمام پروژه را تخمین و به صورت مستقیم از کارخانه خریداری نمایند.

قیمت ایزوگام متری چقدر است؟

قیمت عایق های رطوبتی با برخورداری از ضخامت های گوناگون در تعداد لایه های متفاوت بر اساس کاربردهای خاصی که در بر دارند می‌تواند از طریق شرکت هوبر با خرید آنلاین و غیر حضوری از کارخانه همراه باشد. بنابراین با خرید مستقیم ایزوگام قیمت هر رول را برای شما بسیار مناسب تر می شود. در برآورد هزینه باید هزینه حمل و نقل ایزوگام از کارخانه تولیدی را نسبت به قیمت هر رول ایزوگام در نظر گرفت.

کلیک کنید  ایزوگام دولایه قیمت | قیمت ایزوگام دو لایه فویلدار شرق دلیجان

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید ایزوگام های درجه یک با مناسب ترین قیمت

خرید ایزوگام های درجه یک با مناسب ترین قیمت

یکی از مهم ترین اصول ساختمان سازی، استفاده از ایزوگام های درجه یک است. استفاده …

همین حالا تماس بگیرید Call Now Buttonتماس با واحد فروش