هوبر

خرید پرایمر ایزوگام بنزینی عمده از دلیجان

در هنگام نصب ایزوگام بر روی سطوح مختلف از پرایمر ایزوگام استفاده می نمایند. این ماده ترکیبی از قیر و پودرهای معدنی می باشد که جهت نصب و افزایش کیفیت ایزوگام های نصب شده با افزایش چسبندگی بر روی سطوح مختلف استفاده می شود.

پرایمر ایزوگام به صورت مایع به فروش می رسد که امروزه با استفاده از دانش و تکنولوژی توانسته اند حلال آب را به عنوان ترکیب مورد استفاده در نصب ایزوگام ها به کار برند.

کارخانه دلیجان یکی از بهترین مراجع تولید کننده پرایمر در کشور می باشد. همانطور که می دانید استفاده از مواد اولیه عالی توسط این کارخانه موجب شده است که تمامی محصولات عرضه شده با این برند دارای اعتبار نام باشند. پرایمرهای مورد نظر خود را می توانید با برند دلیجان از طریق مرکز هوبر به صورت مستقیم از کارخانه دریافت کنید.

خرید پرایمر ایزوگام بنزینی عمده از دلیجان

پرایمر ایزوگام

استفاده از پرایمر جهت هموار سازی مکان نصب جهت برای ایزوگام می تواند نقش بسیار مؤثری را داشته باشد. لازم است در هنگام استفاده از پرایمر عاری از هر گونه گرد و غبار باشد و سپس بر اساس نوع مکان از دیگر مواد جهت نصب ایزوگام استفاده می کنند.

زمان مورد نیاز جهت ایجاد زیرساخت لازم برای بهترین نصب ایزوگام ۱۲ ساعت می باشد بدین معنا که جهت زدن پرایمر بر روی سطح مورد نظر لازم است  ۱۲ ساعت به آن فرصت داد تا بستر لازم برای نصب ایزوگام آماده شود.

قیمت پرایمر ایزوگام

با توجه به انواع مختلف پرایمر ها در انواع پرایمر آبی، پرایمر بنزینی و پرایمرقیری که هر یک دارای کاربرد خاصی هستند با قیمت های متفاوتی در بازار عرضه می شوند.

استفاده از پرایمر ها در جهت افزایش کیفیت ایزوگام ها سبب شده است که افراد بسیاری برای خرید آن راغب باشند. ایزوگام های نصب شده توسط پرایمرها می توانند عملکرد بهتری را برای مصرف کننده داشته باشند.

با توجه به متراژ مورد نظر میزان استفاده از پرایمر ها متفاوت می باشد جهت اطلاع از قیمت انواع پرایمر ها با برند دلیجان می توانید از طریق تماس با کارشناسان هوبر اطلاعات لازم را به دست آورید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت ایزوگام برای پشت بام مارک حلزون

فروش ایزوگام دلیجان مرغوب حلزون

کارخانه تولید ایزوگام حلزون از بهترین تولیدکنندگان ایزوگام در کشور محسوب می شود که جز …

Call Now Buttonتماس بگیرید