هوبر

صادرات ایزوگام دولایه استاندارد تبریز

یکی از مهمترین تولیدات انجام گرفته در کارخانه تبریز که همواره از صادرات خوبی نیز برخوردار می باشد ایزوگام های دولایه می باشد. ارائه نشان استاندارد و کیفیت تایید شده از نظر سازمان استاندارد ملی و بین المللی موجب شده است که ایزوگام‌های دولایه کارخانه تبریز در انواع ساده و فویلدار  با فروشی بسیار عالی در بازارهای داخلی کشور و نیز صادرات به کشورهای مختلف برخوردار باشند.

صادرات ایزوگام دولایه استاندارد تبریز

ایزوگام دولایه فویل دار قیمت

ایزوگام های دولایه کارخانه تبریز با دارا بودن ضخامت مناسب و متناسب با نوع کاربری به نوعی تولید شده اند که استفاده از مواد اولیه مرغوب و قیر پلیمری در افزایش انعطاف پذیری آن و کیفیت نهایی بسیار اثرگذار بوده است.

تمامی خریداران ایزوگام به دنبال دریافت کیفیت عالی هستند که ایزوگام های درجه یک تولید شده از کارخانه تبریز گزینه ایده آلی برای آنان خواهد بود. عایق های رطوبتی دولایه درجه یک به صورت ساده و فویلدار آماده فروش در بازارهای خارجی می باشند.

قاعدتاً دارا بودن روکش فویل آلومینیومی با ضخامت بین ۱۴ تا ۱۶ میکرون می‌تواند کیفیت و استحکام عایق های رطوبتی را افزایش دهد. این روکش آلومینیومی بهترین انتخاب برای نصب شدن بر روی پشت بام ها خواهد بود.

ایزوگام‌های تبریز را بام کارنامه درخشان و سابقه طولانی در تولید عایق های رطوبتی مرغوب با اطمینان خاطر از کیفیت خریداری کنید.

ایزوگام صادراتی تبریز

ایزوگام های درجه یک تولید شده در کارخانه تبریز دارای نشان استاندارد بین المللی هستند و از این منظر آماده ی فروش در بازارهای خارجی می باشند.

جدیدترین قیمت های ایزوگام تولید شده بر حسب نوع مواد اولیه تعیین می گردد. بر همین اساس تمامی خریداران ایزوگام و تاجران عایق های رطوبتی که در تلاش هستند تا بتوانند معامله پرسود را برای خود داشته باشند می‌توانند مدارک لازم جهت عبور از گمرک را به همراه بهترین کیفیت ایزوگام از کارخانه تبریز دریافت نمایند.

کلیک کنید  قیمت ایزوگام تبریز | فروش عمده عایق رطوبتی طرح دار
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید ایزوگام های درجه یک با مناسب ترین قیمت

خرید ایزوگام های درجه یک با مناسب ترین قیمت

یکی از مهم ترین اصول ساختمان سازی، استفاده از ایزوگام های درجه یک است. استفاده …

همین حالا تماس بگیرید تماس با واحد فروش