هوبر

کارخانه تولید ایزوگام فویلدار حفاظ بام تبریز

کارخانه های مستقر در تبریز فعالیت خود را در جهت تولید عایق های رطوبتی درجه یک و صادراتی و نیز تامین نیازهای جامعه نموده اند.

کارخانه حفاظ بام با استقرار در شهر تبریز توانسته است به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان ایزوگام در منطقه شناخته شود. عایق های رطوبتی برند حفاظ بام  در انواع مختلف از نظر روکش به صورت پودری و یا روکش فویل آلومینیومی تولید می‌شوند. ایزوگام‌های فویلدار این برند یکی از بهترین عایق هایی می باشد که در اختیار خریداران قرار می‌گیرد.

کارخانه تولید ایزوگام فویلدار حفاظ بام تبریز

کارخانه ایزوگام حفاظ تبریز

کارخانه ایزوگام حفاظ تبریز انواع مختلف ایزوگام های تولیدی خود را به گونه ‌ای در اختیار خریداران قرار می دهد که به صورت پخش مستقیم از کارخانه همراه باشد، تا خریداران بتوانند با نرخ های کمتری و قیمت واقعی از کارخانه دریافت کنند.

یکی از مهمترین پخش کننده های مستقیم ایزوگام از کارخانه شرکت هوبر می باشد که با ثبت سفارش می توان محصول تولید شده از کارخانه حفاظ را به صورت مستقیم و غیر حضوری تهییه کرد.

انواع متفاوت ایزوگام های حفاظ بام را با وجود نشان استاندارد در هر رول می توانید خریداری نمایید.

شرکت ایزوگام حفاظ تبریز

کارخانه تولیدی ایزوگام حفاظ بام ایزوگام های فویلدار خود را با چسبندگی بسیار بالا در رول هایی با وزن های متفاوت عرضه می کند. این تفاوت وزن حاکی از تفاوت ضخامت ایزوگام های تولید شده می باشد.

تولید بهترین عایق های رطوبتی می‌تواند منجر به دریافت ایزوگام های با کیفیت و سلامت توسط خریداران شود. ایزوگام‌های فویلدار را با ضخامت های متفاوت می توانید با قیمت هایی مختلف نیز خریداری کنید.

از شاخصه های مهمی که که موجب شده است کارخانه حفاظ بام محصولات خود را با قیمتی مناسب روبه‌رو سازد و در اختیار خریداران قرار دهد فعالیت شرکت هوبر در جهت عرضه مستقیم و با قیمت کارخانه بوده است.

کلیک کنید  قیمت روز ایزوگام تبریز | صادرات بهترین عایق رطوبتی ایرانی فویلدار مرغوب
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید ایزوگام فویل دار نقره ای

مرکز خرید ایزوگام فویل دار نقره ای | خرید بصورت عمده و مستقیم

آیا شما به دنبال مرکز خرید ایزوگام فویل دار نقره ای هستید؟ شرکت هوبر، مرکز …

همین حالا تماس بگیرید تماس با واحد فروش