هوبر

قیمت ایزوگام سنگریزه ای با تنوع رنگ بالا

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

عایق های رطوبتی ساده و طرح دار با توجه به ضخامت های مختلف تولید شده از سوی برندهای متفاوت می تواند کیفیت های مختلفی را بر اساس میزان قیمت درخواستی داشته باشند.

ایزوگام های سنگریزه ای نمونه ای از بهترین عایق های رطوبتی تولید شده در کارخانه های برتر می باشد که به عنوان یکی از جدیدترین ایزوگام های طرح دار تولید شده در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد.

این عایق های رطوبتی پوشیده شده از ماسه های کوچک رنگی می باشد. این تنوع رنگ می تواند بر اساس سلیقه هر مشتری در تناژهای درخواستی تولید گردد.

قیمت ایزوگام سنگریزه ای با تنوع رنگ بالا

ایزوگام با روکش سنگریزه

ایزوگام هایی که با روکش های سنگی تولید می شوند می‌توانند بر اساس رنگ های متنوعی که دارا هستند ( رنگ های زرد، سبز، قرمز، آبی، نارنجی و …) مانند ایزوگام عالیجناب با فروش ویژه از طریق شرکت هوبر همراه باشند.

کارخانه های برتر تولید کننده این نوع عایق های رطوبتی بر اساس سفارش های موجود در جهت انتخاب رنگ توانسته اند تولیدات خود را با نرخ های بسیار مناسب در تناژهای بالا در اختیار مشتریان خود قرار دهند. این ثبت سفارش جهت تولید توسط شرکت هوبر امکان پذیر می باشد.

قیمت ایزوگام سنگریزه ای

انعطاف پذیری مناسبو مقاومت در برابر تغییرات هر گونه آب و هوا  و نیز استحکام روکش سنگ ریزه ان می‌تواند منجر به دوام عمر خوب ایزوگام باشد. کارخانه هایی که اقدام به تولید این نوع عایق های رطوبتی مانند ایزوگام دلیجان نموده اند محصولات خود را با انتخاب مواد اولیه مرغوب و طی فرآیند تولید به گونه ای به سرانجام سرانجام رسانده اند که موارد بالا را شامل شوند.

قیمت هر رول ایزوگام سنگریزه ای بر اساس آخرین تغییرات قیمت توسط شرکت هوبر در اختیار خریداران قرار می‌گیرد. هر رول ایزوگام به طول ۱۰ متر می تواند با نرخ های مناسب جهت فروش عمده در شرکت هوبر همراه باشد.

کلیک کنید  نحوه خرید ایزوگام ارزان قیمت دلیجان
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید ایزوگام های درجه یک با مناسب ترین قیمت

خرید ایزوگام های درجه یک با مناسب ترین قیمت

یکی از مهم ترین اصول ساختمان سازی، استفاده از ایزوگام های درجه یک است. استفاده …

همین حالا تماس بگیرید تماس با واحد فروش