هوبر

بازار فروش ایزوگام طرح دار تبریز به همراه تخفیف

ایزوگام های طرح دار به عنوان یکی از جدیدترین محصولات کارخانه های ایزوگام می باشند که تولید انواع ایزوگام های طرح دار با قیمت و طرح مختلف مورد توجه مشتریان قرار گیرند. کارخانه تبریز یکی از بهترین تولیدکنندگان در این عرصه می باشد که بهترین ایزوگام های طرح دار و رنگی را در بازار عرضه می نماید.

ایزوگام های طرح دار از بهترین قیر پلیمری تولید شده اند که با مقاومت و کیفیت بالا اطمینان را برای مصرف کننده ایجاد نموده است. ایزوگام های طرح دار تبریز هم برای مصرف داخلی و هم صادرات مورد استفاده قرار می گیرد.

این نوع از ایزوگام ها به دلیل بکارگرفتن فویل رنگی، با ضخامت ۳۰ تا ۳۵ میکرون مقاومت ایزوگام را بسیار افزایش می دهند.

ایزوگام های طرح دار می توانند جایگزین مناسبی برای نمای سنگ ساختمان ها باشند زیرا به علت دارا بودن زیبایی و کیفیت خوب و از همه مهمتر مقرون به صرفه بودن نسبت به سنگ، کارایی بسیاری دارد. انواع ایزوگام های طرح سنگ، آجر، چوب، چمن و سرامیک می توانند هریک در مکان مربوطه بهترین عملکرد را داشته باشند.

بازار فروش ایزوگام طرح دار تبریز به همراه تخفیف

قیمت ایزوگام طرح دار

ایزوگام های دارای فویل رنگی به دلیل وارداتی بودن این فویل متأثر از قیمت ارز می باشد بر همین اساس دارای قیمت های مختلفی هستند. ایزوگام های طرح دار نسبت به انواع دولایه فویلدار ساده آن قیمت گرانتری را دارا هستند. ایزوگام از لحاظ تعداد لایه ها و مواد مورد استفاده در آن دارای قیمت های مختلفی می باشد.

شرکت هوبر شرایط ویژه ای را برای مشتریان فراهم نموده است که بهترین کیفیت ایزوگام را از برند معتبر همراه با تخفیفات ویژه عرضه می نماید. جهت بهره منده از این تخفیفات می توانید با کارشناسان فعال در بخش فروش شرکت تماس حاصل نمایید و ایزوگام مربوطه را خریداری نمایید.

تماس ایزوگام هوبر

کلیک کنید  فروش عمده ایزوگام شیراز | تخفیف ویژه خرید ایزوگام طرح چمن از کارخانه تبریز
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده ایزوگام در بندرعباس

خرید عمده ایزوگام در بندرعباس | مناسب ترین ایزوگام برای جنوب

چنانچه در مناطق گرمسیر زندگی می‌کنید و قصد تهیه عایق‌های رطوبتی را دارید، توصیه می‌کنیم …

همین حالا تماس بگیرید تماس با واحد فروش