هوبر

ایزوگام سبز | فروش ایزوگام طرح دار دولایه | هوبر

ایزوگام سبز

ایزوگام سبز به عنوان یکی از رنگ های خوب و کاربردی در صنعت ساختمان سازی می باشد که فروش ایزوگام طرح دار دولایه از سمت شرکت هوبر، با ارائه ضمانت نامه و همچنین بیمه نامه معتبر انجام می شود. سفارش انواع جدیدترین طرح های ایزوگام را در این مرکز می توانید به انجام رسانید.

امروزه یکی از موفقیت هایی که توسط شرکت های تولید کننده ایزوگام، شاهد آن هستیم، مربوط به تولید ایزوگام با فویل طرح دار می باشد که این مسئله، کارایی آن ها را دو چندان می کند به گونه ای که امکان استفاده و نصب آن ها در پشت بام، دیوار، زمین های ورزشی و سقف مساجد و … وجود دارد.

ایزوگام سنگریزه ای رنگ سبز، نمونه یکی از کاربردی ترین عایق های رطوبتی خواهد بود که شرکت هوبر، عرضه آن را به انجام رسانیده و شما هم می توانید سفارش عمده این محصول را در اولویت های خود قرار دهید.

ایزوگام دولایه فویلدار برای پشت بام

ایزوگام دولایه فویلدار، بدون شک یکی از کاربردی ترین عایق هایی می باشد که می تواند برای عایق کاری سقف ساختمان و یا موقعیت های دیگر، مورد استفاده قرار بگیرد.

اما این که ایزوگام فویل دار مورد استفاده قرار بگیرد و یا از ایزوگام های طرح دار استفاده شود، امری است که با توجه به نوع پروژه ها، متفاوت بوده و تصمیم گیری های مختلفی گرفته می شود.

ایزوگام های طرح دار، مناسب برای مکان هایی خواهد بود که به ظاهر، اهمیت زیادی می دهند و به همین دلیل، استفاده از طرح برروی آن، عاملی بر آن خواهد بود که جلوه زیباتری داشته باشد.

مرجع فروش انواع ایزوگام طرح دار

ایزوگام طرح دار نیاز به این دارد که از یک مرجع درست و معتبر، خریداری شود و دلیل این امر را می توان در اطمینان از کیفیت، اصل بودن محصول و یا قیمت خرید آن، بررسی نمود.

کلیک کنید  صادرات ایزوگام برای نما دولایه فویلدار

تصور کنید که شما از طریق واسطه هایی که هستند، اقدام به سفارش ایزوگام نمایید، آیا می دانید که محصولی که در اختیار شما قرار می دهد، برند اصلی است یا تقلبی و آیا از قیمت هایی که به شما اعلام می شود، مطمئن هستید؟

هوبر به عنوان کارخانه ایزوگام، بستری برای فروش بی واسطه می باشد که شما با کارخانه تولید کننده این محصول، بتوانید مستقیم و بی واسطه، ارتباط داشته باشید.

کیفیت ایزوگام طرح دار رنگ سبز

کیفیت ایزوگام هم پارامتری است که مورد بررسی برای خرید عمده قرار می گیرد و در خصوص ایزوگام های طرح دار، این مسئله از اهمیت بیشتری برخوردار است چرا که باید به جهت نوع کیفیت فویل مورد استفاده در سطح بیرونی ایزوگام هم مورد بررسی قرار بگیرد.

در کشور ما، فویل های طرح داری که وجود دارد، طول عمری حدود دو سال دارند و این مسئله، سبب شده تا مشتریان، در موقعیت های محدودتری امکان نصب و استفاده از ایزوگام های طرح دار را داشته باشند.

در صورت نصب ایزوگام در موقعیت های مکانی که کمتر با بارندگی و برف و یا نور خورشید در ارتباط هستند، می توان انتظار طول عمر بالاتر و بهتری از این محصول داشت.

شرکت ایزوگام هوبر

خرید ایزوگام سنگریزه ای با رنگ سبز

یکی دیگر از پیشنهادات هوبر، خرید ایزوگام های سنگریزه ای می باشد که این محصول، با سنگریزه های سبز رنگ هم قابل تولید و اجرا می باشند و مزیت آن ها به نسبت ایزوگام های دولایه فویلدار، مربوط به داشتن طول عمر بالاتر می باشد.

دلیل طول عمر بیشتر، نوع مواد اولیه ای است که در رویه این محصول، مورد استفاده قرار گرفته است و وجود سنگریزه ها، تا حد زیادی می تواند به محافظت از رویه عایق رطوبتی کمک نماید.

در نظر داشته باشید که ایزوگام سنگریزه ای خوب و استاندارد با رنگ بندی های سبز، سفید، قرمز، خاکستری و … تولید می شود که تمامی این محصولات، بی واسطه در این سایت، عرضه شده و برای خرید عمده هر یک، می توانید با ما در تماس باشید.

کلیک کنید  فروش مستقیم ایزوگام طرح دار قیمت مناسب
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ایزوگام طرح دار نما برای ساختمان

صادرات ایزوگام برای نما دولایه فویلدار

خوشبختانه پیشرفت تکنولوژی و به کار بردن مواد اولیه مرغوب موجب شده است که امروزه …

همین حالا تماس بگیرید تماس با واحد فروش