هوبر

قیمت ایزوگام دولایه شرق پلیمری

عایق های رطوبتی پلیمری با کیفیت ترین عایق های رطوبتی تولید شده و مصرفی در صنایع مختلف می باشند که به دلیل برخورداری از قیر پلیمری با درصد خلوص ۶۰/۷۰ درصد توانایی مقاومت در برابر هرگونه شرایط جوی را دارا می باشند. این عایق های رطوبتی با بالاترین انعطاف پذیری می توانند نسبت به هرگونه شرایط آب و هوایی استحکام بالایی را داشته باشند. وزن سبک از دیگر شاخص های کیفیت خوب ایزوگام پلیمری می باشد.

کارخانه شرق یکی از بهترین تولید کنندگان ایزوگام های پلیمری در کشور می باشد که محصولات خود را به گونه‌ای تولید می نماید که متناسب با نیازهای صنایع مختلف باشد.

قیمت ایزوگام دولایه شرق پلیمری

لیست قیمت ایزوگام پلیمری شرق

ایزوگام های پلیمری شرق با لیستی از تنوع قیمت در اختیار تمامی خریداران قرار خواهد گرفت. بهترین عایق های رطوبتی پلیمری توسط شرکت هوبر در اختیار خریداران قرار می گیرد. این لیست شامل انواع مختلف ایزوگام تک لایه، دو لایه، سه لایه با روکش های مختلف می باشد.

عایق های رطوبتی پلیمری هرچند قیمت گرانتری را دارا می باشند اما نسبت به کیفیتی که برخوردار هستند می‌توانند بهترین انتخاب از سوی خریداران باشند.

ایزوگام های پلیمری شرق از نوع دولایه آن با فروش مستقیم از کارخانه مناسب برای صادرات برای کشورهای مختلف می باشند.

لیست قیمت ایزوگام دولایه

ایزوگام های دولایه پلیمری کارخانه شرق مناسب برای استفاده در صنایع گوناگون متناسب با نوع روکش آن می باشند. بسته بندی شیک و مستحکم رول های ایزوگام می تواند آنها را در برابر ضربه های احتمالی تا رسیدن به مقصد حفاظت نماید.

بهترین ایزوگام های دولایه کارخانه شرق را با بهترین قیمت اعلام شده از کارخانه به صورت مستقیم از کارخانه تنها با یک تماس خریداری نمایید.

جدیدترین قیمت های ایزوگام های پلیمری دولایه ساده و روکش دار توسط شرکت هوبر با راه های ارتباطی مختلف پیش رو گذاشته شده خریداری نمایید.

کلیک کنید  ایزوگام شرق بندرعباس | تولید ایزوگام شرق دلیجان
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید ایزوگام های درجه یک با مناسب ترین قیمت

خرید ایزوگام های درجه یک با مناسب ترین قیمت

یکی از مهم ترین اصول ساختمان سازی، استفاده از ایزوگام های درجه یک است. استفاده …

همین حالا تماس بگیرید تماس با واحد فروش