هوبر

قیمت ایزوگام استخر دولایه با ضمانت نامه

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

خرید عایق های رطوبتی مخصوص استفاده و نصب شدن در کف و دیواره استخرها همواره آن هایی که دارای ضمانتنامه هستند بهترین انتخاب برای خریداران خواهد بود. برندهای برتر کشور محصولات خود را با تضمین کیفیت روبه‌رو ساخته اند. از این رو محصولات خود را با دارا بودن نشان استاندارد و ضمانت نامه به فروش می رسانند.

با توجه به تماس مداوم آب با ایزوگام در استخرها لازم است که از بهترین کیفیت عایق رطوبتی انتخاب شود تا نیازی به تعمیر در آینده ای نزدیک نباشد. عایق های رطوبتی دولایه با ضخامت بالا و یا سه لایه انتخاب های خوبی برای ایزولاسیون استخرها می باشد.

قیمت ایزوگام استخر دولایه با ضمانت نامه

قیمت عایق ایزوگام استخری

قیمت هر رول ایزوگام که برای استفاده در استخرها خریداری می شوند بر اساس از ضخامت دارای تفاوت می باشد. همچنین قیمت های ایزوگام با دارا بودن طرح و نقش نیز متنوع می باشد.

با توجه به تعدد کارخانه های تولید کننده ایزوگام طرح دار می توانید تمامی قیمت های اعلام شده بر اساس نرخ روزانه را از طریق شرکت‌ هوبر جویا شوید و از این طریق تصمیم‌گیری بهتری را برای خرید عمده داشته باشید.

ایزوگام طرح دار استخر

عایق های رطوبتی با دارا بودن ها نقش متفاوت و زیبا می توانند علاوه بر حفاظت از سازه استخر، جنبه زیبایی بصری آن را نیز بیافزایند. از این رو شرکت های تولید ایزوگام با تولید انواع عایق های رطوبتی مخصوص استفاده در استخر با رنگ آبی و طرح های متنوع توانسته اند میزان فروش خود و نیز رضایت مشتریان را افزایش دهند.

برترین عایق های رطوبتی طرح دار را که مناسب برای این امر هستند از طریق مرکز هوبر با اعلام قیمت از سوی کارخانه و خرید غیرحضوری امکان پذیر می باشد.

با دریافت ضمانت نامه خرید ایزوگام از شرکت هوبر می توانید عنواع برتر عایق های رطوبتی مخصوص استخر را تهییه نمایید.

کلیک کنید  بهترین نوع ایزوگام برای استخر تولید ارومیه
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ایزوگام طرح دار نما برای ساختمان

صادرات ایزوگام برای نما دولایه فویلدار

خوشبختانه پیشرفت تکنولوژی و به کار بردن مواد اولیه مرغوب موجب شده است که امروزه …

همین حالا تماس بگیرید تماس با واحد فروش