هوبر

قیمت ایزوگام پشم و شیشه ایران تهیه شده از قیر پالایشگاهی

ایزوگام پشم و شیشه ایران

ایزوگام پشم و شیشه ایران که در تولید آن از بهترین متریال از جمله قیر پالایشگاهی استفاده شده است، با بهترین قیمت برای فروش عمده عرضه می شود. اگر متقاضی خرید ایزوگام از این کارخانه باشید، شرایط ارتباط مستقیم شما، فراهم شده است. سفارشات عمده ایزوگام از انواع نمونه ایزوگام دولایه، چسبی، صادراتی و … از طریق این مرکز، قابل دریافت و انجام می باشد.

شرکت ایزوگام پشم شیشه ایران از تولید کنندگانی است که به خوبی توانسته نیاز سنجی بازار را به انجام رساند و در این زمینه، محصولات خوبی را برای عایق کاری رطوبتی، حرارتی، عایق صوتی و انرژی و … ارائه نماید.

اما در این قسمت، بیشتر هدف و تاکید ما بر فروش ایزوگام عایق رطوبتی می باشد و شرکت تولیدی ایزوگام پشم شیشه ایران هم انواع نمونه ایزوگام رطوبتی را با بهترین کیفیت و فرمولاسیون ارائه نموده است.

ایزوگام پشم شیشه چیست

ایزوگام پشم شیشه چیست و چه کاربردی دارد؟

پشم شیشه از جمله الیافی است که از آن به عنوان عایق حرارتی استفاده می شود و ترکیب آن با قیر، سبب تولید نوع خاصی از ایزوگام می شود که دارای کاربردهای خاصی هم می باشد.

امروزه کارخانه های متعددی در زمینه ایزوگام سازی هستند که از پشم شیشه به عنوان یکی از متریال اولیه خود استفاده می کنند و از جمله آن ها می توان به ایزوگام پشم شیشه ایران اشاره نمود.

اگر به دنبال بهترین عایق حرارتی با طول عمر بالا باشید، این ایزوگام ها می تواند بهترین پیشنهاد به حساب آیند.

ایزوگام عایق رطوبتی

ایزوگام عایق رطوبتی پشم شیشه ایران، چه نمونه هایی دارد؟

همانطور که پیشتر اشاره شد، بخشی از تولیدات شرکت ایزوگام پشم شیشه ایران، اختصاص به تولید ایزوگام عایق رطوبتی دارد و از انواع محصولات در این زمینه، می توان موارد زیر را نام برد:

 • ایزوگام ساده
 • ایزوگام فویلدار آلومینیومی
 • ایزوگام دولایه
 • ایزوگام تک لایه
 • ایزوگام پودری
 • و …
کلیک کنید  نمایندگی ایزوگام در کرج | کارخانه تولید عایق رطوبتی بردین دلیجان

استفاده از قیر پالایشگاهی درجه یک، یکی از عواملی خواهد بود که در افزایش سطح کیفی چنین ایزوگام هایی تاثیرگذار بوده و علاوه بر این، بهره مندی از فرمولاسیون های جدید و به کارگیری آن در خط تولید هم می تواند بخشی از این مزیت ها به حساب آید.

نمایندگی ایزوگام پشم شیشه

بهترین نمایندگی ایزوگام پشم شیشه ایران کدام است؟

همواره نمایندگی ها از گذشته تا به امروز، یکی از روش هایی بودند که بتوان از آن ها برای خرید ایزوگام، اقدام نمود.

اما امروزه با توجه به گستردگی که در شهرها و کشور ایجاد شده، پیدا کردن این نمایندگی ها هم برای مشتریان، امری دشوار شده است.

به همین دلیل است که برای فروش انواع ایزوگام، از طریق فروش اینترنتی هم اقدام نموده ایم تا راهی برای دسترس پذیری بهتر و کم هزینه تر برای مشتریان، ایجاد شود.

این روش تجاری در بازار کنونی به خوبی توانسته بازدهی لازم را داشته باشد که شما مشتریان، برای سفارش انواع ایزوگام، بتوانید با یک تماس اقدام نمایید و از طرفی، به قیمت های خوبی هم دست یابید.

صادرات ایزوگام به ارمنستان

در صادرات ایزوگام به ارمنستان، چه مدارکی نیاز است؟

مهم ترین مدارکی که در امر صادرات ایزوگام وجود دارد، مربوط به مجوزهایی است که از سمت سازمان بورس ارائه می شود.

اما در خصوص خود محصول ایزوگام هم، دارا بود استانداردهای ملی ایران که برروی ایزوگام، لیبل آن نصب شده باشد، از مهم ترین بخش ها به حساب می آید.

در حال حاضر در بازار کشور ما، ظرفیت های خوبی ایجاد شده که بتوان برای صادرات ایزوگام، اقدام نمود و در حال حاضر نیز تجربه صادرات، به بیش از ده کشور جهان را داریم.

از جمله کشورهایی که توانسته ایم برای صادرات ایزوگام به آن اقدام نماییم، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. عراق
 2. افغانستان
 3. ارمنستان
 4. تاجیکستان
 5. اوکراین
 6. ترکیه
 7. عمان
 8. قطر
 9. سوریه
 10. و….
کلیک کنید  ایزوگام پشم شیشه ایران قیمت خرید عمده برای صادرات

در هر کدام از این کشورها هم شهرهایی وجود دارد که توانسته ایم برای صادرات این محصول سودآور اقدام نمایید و ظرفیت های صادرات به دیگر کشورها هم فراهم شده و شما برای همکاری های بیشتر می توانید با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت ایزوگام پشم شیشه در ایران

قیمت ایزوگام پشم شیشه در ایران

مقاله پیش رو برای اطلاع از مناسبترین قیمت ایزوگام پشم شیشه در ایران تدارک دیده …

همین حالا تماس بگیرید تماس با واحد فروش