هوبر

قیمت روز ایزوگام | ایزوگام خودچسب شرق دلیجان

قیمت ایزوگام خودچسب

قیمت روز ایزوگام خودچسب شرق دلیجان در کنار محصولات دیگری همچون ایزوگام فویلدار، ایزوگام sbs، ایزوگام طرح دار و … ارائه می شود تا ضمن اطلاع از قیمت ها، برای خرید عمده ایزوگام هم بتوانید با ما در ارتباط باشید. ارسال ایزوگام برای سراسر کشور و همچنین برای صادرات به کشورهای مختلف، با کمترین هزینه ها و بیشترین سرعت ممکن انجام می شود.

ایزوگام، امروزه به یکی از اصلی ترین بخش های مورد استفاده در اموری همچون ساختمان سازی، تبدیل شده است و همانطور که می دانید، تولید کنندگان ایزوگام، این روزها محصولات متنوعی را با نام و کاربردهای مختلف به بازار عرضه نموده اند.

ایزوگام خودچسب، نمونه یکی از این ایزوگام های کاربردی می باشد که به نوبه خود از زمینه های مصرفی خاصی هم برخوردار است اما با این وجود، با بهترین کیفیت ممکن توسط شرکت ایزوگام مشکین شرق، تولید و ارائه می شود.

ایزوگام خودچسب دلیجان

بهترین شرکت تولید ایزوگام خودچسب

یکی از بهترین ایزوگام هایی که از نصب ساده و آسانی هم برخوردار است، ایزوگام خودچسب می باشد که از این محصول هم به عنوان یک عایق رطوبتی می توان استفاده نمود.

از ایزوگام خودچسب، در صنایع متعددی استفاده می شود که مهم ترین آن ها مربوط به صنعت خودروسازی است و دلیل این امر هم مربوط به نحوه نصب آن می باشد به گونه ای که بدون نیاز به مشعل، امکان نصب ایزوگام، فراهم می شود.

شرکت ایزوگام مشکین شرق دلیجان، در طول سال های فعالیتی خود، موفق به این امر شده که انواع ایزوگام از جمله ایزوگام خودچسب را با بهترین متریال و بهترین کیفیت، تولید و عرضه نماید.

ایزوگام خودچسب در دلیجان

قیمت روز ایزوگام خودچسب در دلیجان

تولید ایزوگام خودچسب با عرض های مختلفی انجام می شود که از جمله می توان به عرض های، ۱۰، ۱۵، ۲۰، ۲۵، ۳۰ و ۱۰۰ سانتی متری اشاره نمود و دلیل این امر، زمینه های مصرفی متفاوت این محصول می باشد.

با توجه به این که ایزوگام خودچسب هم بر پایه قیر تولید می شود، در دسته بندی های انجام شده، در دسته عایق پیش ساخته قرار گرفته و از مشخصه های آن، می توان به وزن کم و ضخامت پایین اشاره نمود اما این مسئله سبب نشده تا کشش و مقاومت خود را از دست دهد.

صادرات ایزوگام شرق

صادرات ایزوگام خودچسب شرق دلیجان

ایزوگام خودچسب، یکی از تولیداتی است که در کارخانه ایزوگام شرق دلیجان انجام شده و ظرفیت قابل توجهی از تولیدات این کارخانه را به خود اختصاص داده است.

با توجه به استاندارد بودن ایزوگام شرق دلیجان و دارا بودن کیفیت بالا، این محصول در بخش های صادراتی هم به خوبی توانسته نظر مخاطبین و تاجران را به خود جلب نماید.

ایزوگام خودچسب به نسبت ایزوگام های معمولی، دارای مزیت هایی می باشد که از جمله آن ها می توان به وزن سبک آن اشاره نمود و در نتیجه هزینه های مربوط به باربری و حمل و نقل را تا حد زیادی کاهش می دهد.

بهترین ایزوگام برای ارمنستان

بهترین ایزوگام برای صادرات به ارمنستان

یکی از بهترین ایزوگام هایی که در صادرات به افغانستان می توانید مورد انتخاب قرار دهید، ایزوگام خودچسب می باشد اما در نظر داشته باشید که این ایزوگام، برای عایق کاری پشت بام و ساختمان سازی و …، مناسب نبوده و بیشتر، برای مصارف صنعتی، استفاده می شود.

تامین ایزوگام خودچسب را از کارخانه تولید کننده این محصول، امکان پذیر ساخته ایم که این امر سبب می شود تا شما بتوانید از مشاوره های رایگان کارشناسان فروش ما بهره مند شوید و در نهایت، یک خرید مطمئن را در خصوص ایزوگام، به انجام رسانید.

قیمت ایزوگام از کارخانه

قیمت روز ایزوگام با ضمانت رسمی کارخانه

ایزوگام در صورتی که از کارخانه تولید کننده، مستقیم خریداری شود، این مزیت را به همراه دارد که هم بتوانید از ضمانت نامه های معتبر کارخانه نیز برخوردار شوید.

همچنین قیمت روز مطمئن ایزوگام هم در صورتی که با کارخانه تولید کننده، ارتباط برقرار نمایید، قابل دستیابی خواهد بود.

در تمامی این موارد، ما به خوبی توانسته ایم شرایطی را ایجاد نماییم تا شما مشتریان، هر نوع ایزوگامی را که مد نظر داشته باشید را مستقیم به واحد فروش ما سفارش دهید و در کمترین زمان، دریافت نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ایزوگام درجه یک متری چند | قیمت رول 10 متری ایزوگام

ایزوگام درجه یک متری چند | قیمت رول ۱۰ متری ایزوگام

ایزوگام درجه یک متری چند این سوالی است که افرادی که قصد خرید ایزوگام را …

Call Now Buttonتماس بگیرید