هوبر

ایزوگام طرح دار بردین و هیرمان دلیجان

کارخانه ایزوگام دلیجان تولید کننده انواع مختلف عایق های رطوبتی با برندهای گوناگون توانسته است ایزوگام های طرح دار را مانند سایر ایزوگام های تولیدی در مجموعه خود با کیفیت بسیار عالی از برندهای بردین و هیرمان در بازار ایزوگام عرضه نماید.

برندهای ایزوگام  طرحدار بردین و هیرمان را می توانید ضمن برخورداری از قیمت های ویژه عرضه شده در شرکت هوبر با اطمینان کامل نسبت به کیفیت آن خریداری کنید. عرضه ایزوگام با بارگیری در کارخانه و بدون واسطه برای شما خریداران گرامی انجام می گیرد.

ایزوگام طرح دار بردین و هیرمان دلیجان

ایزوگام طرح دار هیرمان به قیمت روز

کارخانه هیرمان دلیجان یکی از تولیدکنندگان عایق های رطوبتی برتر طرح دار در کشور می باشد که همواره محصولات تولیدی خود را با همراه ساختن ضمانت نامه فروش بازار عرضه می کند. راه اندازی خط تولید ایزوگام طرح دار در کارخانه هیرمان امکان دسترسی تمامی خریداران را به کیفیت عالی ایزوگام طرح دار میسر ساخته است.

ایزوگام های تولید شده در این کارخانه از درجه کیفیتی برخوردار هستند که می توانند در بخش صادرات نیز مورد استفاده قرار بگیرند.

ایزوگام های هیرمان را می توانید با برخورداری از قیمت های ارائه شده در فروش ویژه مرکز هوبر سفارش برای تولید نمایید.

ایزوگام بردین دلیجان فویل دار

کارخانه بردین دلیجان یکی از برترین تولیدکنندگان ایزوگام طرح دار در کشور می باشد که دوام عمر رنگ و نقش به کار گرفته شده در این نوع عایق های رطوبتی با رضایت خریداران همراه می باشد.

تولید عایق‌های رطوبتی با روکش رنگی می‌تواند یکی از انتخاب های مناسب خریداران عمده باشد. زیرا کیفیت ارائه شده بر اساس سفارش های درخواستی از نوع طرح ایزوگام مورد نظر می‌تواند با بیشترین کیفیت و کمترین قیمت از این مرکز همراه باشد.

طرح های ارائه شده از ایزوگام های طرح دار کارخانه بردین در انواع ۀآجری، چمنی، موزاییکی، شش ضلعی و… در رنگ های مختلف می باشد.

کلیک کنید  شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان برای صادرات به عراق
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت ایزوگام طرحدار با کیفیت پلیمری

قیمت روز ایزوگام طرح دار آجری

تولید انواع مختلف ایزوگام های طرح دار در کشور منجر به شکل گیری موجی از …

همین حالا تماس بگیرید تماس با واحد فروش