هوبر

ایزوگام پشت بام متری چند با مشخصات درجه یک

در ایران کارخانه های متعددی در حال تولید ایزوگام و عایق های رطوبتی هستند و برخی از آنها نیز توانسته اند علاوه بر بازار داخل، در زمینه صادرات ایزوگام نیز موفق باشند. یکی از عمده مصارف ایزوام جهت عایق نمودن پشت بام ها می باشد. سقف سازه به عنوان یکی از اجزای اصلی خانه به شمار می آید که لازم است با انواع بهترین عایق های رطوبتی آن را از باران و رطوبت حفاظت نمود.

انواع ایزوگام به عنوان یکی از مهمترین اقلام در ساختمان سازی به شمار می آید. از این رو همواره پیمانکاران و مهندسین بر تهییه ایزوگام باکیفیت و ارزان تأکید داشته اند. عایق های رطوبتی که در پشت بام ها مورد استفاده قرار می گیرد عموما دارای روکش فویلدار هستند. زیرا روکش آلومینیوم می تواند مقاومت ایزوگام را دوچندان نماید.

یکی از مواردی که در خرید ایزوگام برای پشت بام ها باید توجه داشت، نوع عایق رطوبتی مخصوص مناطق سردسیری و گرمسیری است زیرا هرکدام با دارا بودن فرمول ویژه در فرایند تولید عملکرد متفاوتی دارند.

ایزوگام پشت بام متری چند با مشخصات درجه یک

مشخصات ایزوگام درجه یک

ایزوگام های درجه یک از کارخانه های تولیدی در کشور هریک با دارا بودن نشان استاندارد و بهترین مواد اولیه در فرایند تولید هستند. یکی از راه های تشخیص ایزوگام مرغوب که به طور عمومی رایج است، این است که بر اثر تاخوردن دچار شکستگی و ترک نشود. ایزوگام های با کیفیت دارای انعطاف پذیری مناسب و طول عمر خوبی هستند.

رول های ایزوگام با دارا بودن مشخصات فنی بر روی لیبل آن و بسته بندی مناسب می توانند در گروه ایزوگام های باکیفیت قرار بگیرند. ایزوگام های درجه یک گه عموما در بخش صادرات بفروش می رسند در بازارهای داخلی نیز دارای مشتریان کثیری می باشد.

شرکت هوبر به عنوان مرجع فروش ایزوگام از درب کارخانه با شناخت کافی از انواع ایزوگام و برندهای ایرانی می تواند راهنمای خوبی برای خرید عمده ایزوگام درجه یک باشد.

کلیک کنید  قیمت خرید ایزوگام سهند تبریز

تماس ایزوگام هوبر

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید بی واسطه ایزوگام مستقیم از درب کارخانه

هزینه های مازاد شامل فروشندگان واسطه، یکی از اصلی ترین عوامل در افزایش قیمت یک …

همین حالا تماس بگیرید تماس با واحد فروش