هوبر

ایزوگام لوله فاضلاب مارک مشکین شرق

انتخاب عایق رطوبتی برای استفاده در لوله‌های فاضلاب و کف سرویس های بهداشتی باید به گونه ای انتخاب شوند که دارای بیشترین مقاومت باشند در واقع انعطاف پذیری ایزوگام انتخابی برای این امر یکی از مهمترین اصولی می باشد که علاوه بر دارا بودن مقاومت بالا باید آن را دارا باشند.

ایزوگام های مورد استفاده برای عایق کاری کف سرویس بهداشتی با نرخ بسیار مناسب از طریق شرکت هوبر از کارخانه مشکین شرق در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت.

ایزوگام لوله فاضلاب مارک مشکین شرق

عایقکاری و ایزولاسیون لوله

نشت آب و نفوذ رطوبت در مکان هایی که لوله های فاضلاب از آن عبور کرده است می تواند خسارت های جبران ناپذیری را ایجاد نمایند.

با توجه به اهمیت ایزولاسیون مناسب لوله های فاضلاب گاهی سهل انگاری در این امر می‌تواند آسیب‌های فراوانی را به جهت نفوذ آب بر دیواره ساختمان ها ایجاد نماید.

از آنجایی که جنس لوله های به کار گرفته شده برای این امر متفاوت می باشد نوع عایق به کار گرفته شده نیز بر اساس جنس لوله ها متفاوت می باشد، بنابراین فرآیند ایزولاسیون هر یک با دیگری فرق می کند.

عایق کاری لوله ها جهت به منظور جلوگیری از نشت و شکستگی در مدت زمان طولانی انجام می‌گیرد که می‌تواند احتمال شکستگی و ترک را در بازه زمانی طولانی کاهش دهد.

ایزوگام لوله فاضلاب مارک مشکین شرق

کیفیت عایق کاری لوله های فاضلاب می‌تواند بستگی به مهارت نصاب و نیز رعایت نکات ریز در عملیات عایق کاری باشد همچنیت استفاده از کیفیت متریال انتخاب شده نقش اساسی را دارا می باشد.

ایزوگام های تولید شده برای این امر با برند مشکین‌شرق انتخابی مناسب برای تمامی خریداران خواهد بود. زیرا قیمت ارزان به همراه کیفیت مطلوب می تواند انتخابی مناسب برای تمامی مشتریان باشد.

با دریافت و قیمت مناسب ایزوگام از این برند توسط کارشناسان بخش فروش شرکت هوبر می توانید از تخفیفات ویژه این نوع عایق رطوبتی برخوردار شوید.

کلیک کنید  خرید مستقیم ایزوگام دلیجان مرغوب
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ایزوگام دلیجان قیمت | لیست قیمت ایزوگام بدون نصب

ایزوگام دلیجان قیمت | لیست قیمت ایزوگام بدون نصب

ایزوگام دلیجان با رنج قیمت متفاوتی در بازار های کشور به فروش می رسد که …

همین حالا تماس بگیرید تماس با واحد فروش