هوبر

صادرات ایزوگام تبریز به ارمنستان

تولیدات روزانه ایزوگام در کارخانه تبریز بر اساس نیازهای مشتریان و سفارش های تولید آنها بارگیری و برای شهرهای مختلف ارسال می گردد. این ثبت سفارش و مدیریت پخش به واسطه شرکت هوبر می تواند خریدی بسیار آسان و سریع را برای مشتریان در بر داشته باشد.

کارخانه تولید ایزوگام تبریز محصولات خود را با درجه کیفی مناسب بر اساس تقاضا برای کشورهای مختلف تولید و صادرات می نماید. صادرات ایزوگام های ‌تبریز همواره با بهترین کیفیت بارگیری، توسط ماشین های مخصوص حمل ایزوگام که سرپوشیده هستند انجام می گیرد.

صادرات ایزوگام تبریز به ارمنستان

صادرات ایزوگام به ارمنستان

صادرات ایزوگام برای کشورهای همسایه همواره یکی از متداول ترین راه های درآمد و گردش اقتصادی برای کشور محسوب می‌گردد. کشور ارمنستان به عنوان یک مرکزی مهم جهت ارسال ایزوگام های کارخانه تبریز به شمار می آید. محصولات پلیمری تولید شده در کارخانه تبریز با کیفیت های درجه یک و صادراتی می تواند برای کشور ارمنستان صادرات گردد.

نشان استاندارد و نیز کیفیت عالی برند تبریز موجب شده است که بهترین شرایط را جهت دریافت مدارک گمرکی و عبور از مرز ایران را داشته باشد.

اعلام قیمت ایزوگام های درجه یک صادراتی در انواع مختلف ساده و یا روکش دار آن را برند تبریز توسط شرکت هوبر انجام می گیرد.

فروش ایزوگام

فروش ایزوگام های تبریز در بازارهای جهانی می‌تواند به واسطه ارائه کیفیت عالی از سوی مرکز تولیدی بهترین سودآوری را به همراه داشته باشد. با توجه به همکاری کارخانه تبریز نسبت به فروش ایزوگام های پلیمری خود در بازارهای خارجی موجب شده است که تاجران بسیاری تمایل داشته باشند که محصولات خود را با این برند تهیه نمایند.

شرکت هوبر آماده ارائه خدمات جهت ثبت سفارش تاجران نسبت به دریافت کیفیت عالی ایزوگام های تبریز با کمترین نرخ می باشد. صادرات ایزوگام برای ارمنستان توسط شرکت هوبر با نرخ های بسیار مناسب برای شما مشتریان عزیز امکان پذیر می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز انواع ایزوگام

لیست قیمت ایزوگام پلیمری تبریز

تفاوت در استحکام و مقاومت ایزوگام های موجود در بازار بر مبنای نوع مواد تشکیل …

Call Now Buttonتماس بگیرید