هوبر

صادرات ایزوگام استاندارد به ارمنستان با کمترین قیمت

برای اطلاعات بیشتر درمورد چگونگی صادرات ایزوگام به کشورهای همسایه ازجمله کشور ارمنستان و مزیتهای آن با مقاله ما همراه باشید.

نیاز به وجود سرپناه و محل خواب، از آغازین روزهای خلقت انسان بشر تا به امروز، وجود داشته است و یکی از اصلی ترین معیارها برای یک سرپناه خوب و با کیفیت ،خانه ای است که ما را از گرما و سرما محافظت کند و جلوی نفوذ باران و برف را بگیرد.
ما در خانه های خود به استراحت می پردازیم و خستگی کار روزانه را در آن در می کنیم. از عزیزان خود در منازل خویش پذیرایی می کنیم و لحظات خوشی را سپری می نماییم.
در همه جای دنیا،نیاز مسکن،در کنار نیاز به خواب و خوراک پایه ای ترین نیاز انسان می باشد و سقف محکم و قابل اعتماد نیز یکی از اساسی ترین معیارهای یک خانه خوب است.
تولید کنندگان ایزوگام،نه تنها با تولید مستمر و باکیفیت ایزوگام،سقفی امن برای هموطنان فراهم می کنند؛ بلکه با صادرات آن به کشورهای همجوار به ویژه کشور ارمنستان،آسودگی و راحتی را برای آنها نیز به ارمغان می آورند.
کارشناسان ما با تجربه ای چندین ساله در زمینه صادرات ایزوگام به ارمنستان موفق شدند که صادرات ایزوگام استاندارد به ارمنستان را با کمترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انجام دهند.
اگر به دنبال کسب اطلاعات در خصوص صادرات ایزوگام به کشورهای همسایه هستید به شما پیشنهاد میکنم که در این مقاله همراه ما باشید.

تماس ایزوگام هوبر

انواع ایزوگام صادراتی با قیمت مناسب

بسته به محل استفاده در صنایع مختلف، ایزوگام های متفاوتی استفاده می گردد. بیشترین استفاده ایزوگام در اکثر کشورها، پشت بام ساختمان ها،سرویس های بهداشتی و کف آشپزخانه می باشد.
ایزوگام به کمک ترکیبی از مواد پلیمری، در برابر نفوذ آب مقاومت می کند و میتواند با داشتن لایه ی آلومینیومی از نفوظ گرما و فرسایش پشت بام ها تا مدت زمان طولانی و سالهای مستمر محافظت و نگهداری کند.
اصلی ترین ماده ایزوگام قیر می باشد و هر چقدر کیفیت قیر بهتر باشد،ایزوگام نیز از کیفیت بالاتری برخوردار خواهد بود.
امروزه برای عایق بندی دیوارها، سرویس های بهداشتی، استخر و پشت بام از ایزوگام استفاده می شود.
شرکت ما انواع ایزوگام صادراتی با قیمت مناسب را تهیه کرده و خصوصا اگر تمایل به صادرات ایزوگام به کشور ارمنستان دارید می توانید از مشاوره های ویژه کارشناسان مجرب ما استفاده کنید.

مناسب-ترین-ایزوگام-برای-اب-و-هوای-ارمنستان

مناسب ترین ایزوگام برای اب و هوای ارمنستان

هر کشور با توجه به اقلیم و شرایط آب و هوایی خود به ایزوگام متناسب با شرایط آب و هوایی خود نیاز دارد.برخی کشور ها آب و هوای بارانی و مرطوب تری نسبت به سایر کشورها دارند.
بنابراین نوع ایزوگام مصرفی در آنها زخیم تر و دارای لایه های بیشتری است.در مقابل در بعضی مناطق جهان باراش برف و باران به ندرت اتفاق میفتد. و بنابراین نیازی به هزینه اضافه تر نبوده و ایزوگامی با ضخامت کمتر،مناسب تر است.
کارشناسان ما به دقت بازار هدف صادرات ایزوگام به ارمنستان را بررسی کرده و با توجه به آب و هوای آن،بهترین نوع ایزوگام ها را دستچین نموده اند.

کلیک کنید  ایزوگام پلیمری تبریز | خرید ایزوگام از درب کارخانه

شما صادر کننده عزیز ایزوگام، می توانید با تماس با کارشناسان با تجربه ما تا اطلاعات تکمیلی در مورد انواع ایزوگام را دریافت نمایید.

 

معرفی ویژگیهای ایزوگام استاندارد صادراتی

در این قسمت می خواهیم به معرفی ویژگیهای ایزوگام استاندارد صادراتی بپردازیم و بگوییم که یک ایزوگام استاندارد چه ویژگی هایی دارد.
ایزوگام استاندارد از قیر پلیمری ۶۰/۷۰ تهیه می شود و در تولید آن بهترین لایه پلی استری و تیشو استفاده می شود. این موارد در میزان طول عمر ایزوگام تاثیر گذار هستند.
مشخصات فنی دقیق ایزوگام استاندارد توسط سازمان ملی استاندارد ملی ایران و سازمانهای استاندارد اروپا مشخص شدند. و تمام ایزوگام های صادراتی به کشور ارمنستان دارای دارای استاندارد ملی ایران و استاندارد CE اروپا و ISO-9001می باشند.
در صادرات ایزوگام به ارمنستان،تمامی نکات مربوط به تایید کیفیت و استاندارد ایزوگام رعایت شدند. و شما می توانید بهترین و مطمئن ترین ایزوگام را از ما خرید کنید.

مزیت-صادرات-ایزوگام-به-کشور-ارمنستان

مزیت صادرات ایزوگام به کشور ارمنستان

به عنوان یک صادر کننده شاید مایل باشید که بدانید مزیت صادرات ایزوگام به کشور ارمنستان چیست؟
ارمنستان جزو کشورهایی است که در تولید اکثر کالاها به خود کفایی نرسیده اند و اکثر کالای مصرفی در آن، وارداتی می باشد.
در عین حال،به علت رشد اقتصادی کشور ارمنستان،ساخت و ساز مسکن و پروژه های عمرانی روند صعودی دارد. و این افزایش باعث به وجود آمدن نیاز در بازار ایزوگام شده است.
در عین حال همجواری ایران و ارمنستان،هزینه حمل را پایین آورده و باعث می شود که بازار صادرات ایزوگام به ارمنستان،یک بازار جذاب و پر سود برای فروشندگان و خریداران باشد.

نکات قابل توجه برای انتخاب ایزوگام جهت صادرات

بعد از نصب ایزوگام و به دنبال اولین بارش باران ایزوگام خود را به خوبی نشان می دهد.
ایزوگام خوب و استاندارد دارای ضریب حرارتی بالایی است و در برابر سرما و گرما مقاوم تر است.

اگر ایزوگام مصرفی شما دارای کیفیت مرغوبی باشد، در مقابل نفوذ آب و رطوبت مقاومت زیادی از خود نشان می دهد.

این نکات و سایر نکات مرتبط با آن، قابل توجه برای انتخاب ایزوگام جهت صادرات می باشد.
ایزوگام صادراتی باید دارای مدارک استاندارد ملی ایران و مجوز سازمان بورس باشد. در هنگام بارگیری باید تمام نکات مربوطه رعایت شود و دارای پلمپ گمرکی باشد.
تیم ما با همکاری با بهترین برندهای معتبر ایزوگام می تواند شما را مطمئن کند که تمامی نکات مورد نیاز جهت صادرات ایزوگام به ارمنستان در نظر گرفته شده است. و شما بدون هیچ مشکل فنی، می توانید محصول خود را صادر نمایید.

لیست-قیمت-ایزوگام-صادراتی-با-پلمپ-گمرکی

لیست قیمت ایزوگام صادراتی با پلمپ گمرکی

در تمامی ایزوگام های صادراتی،نکات مربوط به صادرات رعایت می شوند و تمام مجوزهای لازم اخذ می گردد.
پلمپ گمرکی درکنار شماره ثبت و علامت استاندارد بر روی تمام رولهای ایزوگام درج می شوند و  و در یک محیط بدون گرد و غبار با تریلرهای استاندارد به تمامی کشورهای مجاور ارسال می شوند.

اگر مجوز و یا استاندارد خاصی برای یک کشور مشخص وجود دارد،در کارگاه های تولیدی استاندارد مورد نظر نیز اعمال می گردد.
برای آگاهی از لیست قیمت ایزوگام صادراتی با پلمپ گمرکی و جهت صادرات ایزوگام به ارمنستان با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید. تا مشاورین ما،شما را با آخرین استانداردهای اعمال شده در هر کشور و به روزترین قیمت های ایزوگام آگاه کنند.

کلیک کنید  قیمت ایزوگام شمایل بام تبریز | صادرات عایق رطوبتی فویلدار قیمت مناسب

اشنایی با مراکز فروش و صادرات ایزوگام استاندارد

همان طور که برای تهیه و ارسال ایزوگام ها،استاندارد خاصی رعایت می شود،مراکز فروش و صادرات ایزوگام استاندارد نیز باید دارای استانداردهای مشخصی باشند.
به عنوان یک خریدار باید از این نکته اطمینان حاصل کنید که یک خرید مطمئن را انجام خواهید داد.
شما با خرید از این مراکز می توانید مطمئن باشید که با پرداخت کمترین هزینه،بهترین خرید را خواهید داشت.
امروزه مراکز فروش و صادرات ایزوگام در سراسر کشور وجود دارند. و شما با یک جستجو در دنیای مجازی می توانید به آدرس و یا شماره های تماس آنان دسترسی پیدا کنید.
اگر قصد صادرات ایزوگام به ارمنستان و یا هر کشور دیگری را دارید و نمی توانید به هر کس اطمینان کنید،تیم ما در کنار شماست.

شما با تماس با مشاورین ما می توانید با بهترین مراکز فروش ایزوگام جهت صادرات آشنا شوند و با خیال راحت خرید خود را انجام دهید.

مشاوره-رایگان-برای-صادرات-ایزوگام-به-ارمنستان

مشاوره رایگان برای صادرات ایزوگام به ارمنستان

شرکت ما مفتخر است که در کنار تهیه بهترین ایزوگام های موجود در بازار،بررسی تطابق استانداردها،بررسی آخرین قیمت ایزوگام و همکاری با بهترین تولید کننده های ایزوگام،مشاوره رایگان برای صادرات ایزوگام به ارمنستان را نیز ارائه دهد.
اگر قصد خرید عمده ایزوگام و صادرات آن را دارید،تیم ما در کنار شماست تا نتیجه سالها تجربه مستمر خود در زمیه خرید و فروش ایزوگام را به شما انتقال دهد.
شماره های تماس مشاورین ما در قسمت زیر درج شده است. و شما می توانید با آنها در ارتباط مستقیم بوده و هرگونه سوال راجع به صادرات ایزوگام را از آنها بپرسید.

خرید بدون واسطه ایزوگام صادراتی اعلا

بازار ایزوگام نیز مانند سایر اجناس،وقتی درگیر دلالان و واسطه ها می شود دچار افزایش قیمت می گردد.
این افزایش قیمت بی دلیل ،به این خاطر اتفاق می افتد که خریدار به جای خرید بدون واسطه ایزوگام صادراتی اعلا،به واسطه ها رو آورده و از آنها خرید خود را انجام می دهد.
اگر تمایل دارید که یک ایزوگام با کیفیت و دارای استانداردهای لازم را جهت صادرات ایزوگام به ارمنستان را بدون واسطه خریداری نمایید. و با صرف کمترین هزینه،حاشیه سود بیشتری را برای خود قرار دهید،با ما در تماس باشید.
ما می توانیم به شما کمک کنیم که با حذف واسطه ها به طور مستقیم خرید خود را انجام دهید و مطمئن باشید که هزینه کمتری را پرداخت خواهید کرد.
تیم ما با سابقه طولانی و تجربه مفید در زمینه خرید مستقیم ایزوگام،پیدا کردن بازارهای هدف و ورود به آن، رصد دائمی قیمت ها و اطلاع از آخرین قیمت های ایزوگام در کنار شماست تا بهترین خدمات را ارائه دهد.

صادرات-ایزوگام-به-ارمنستان

صادرات ایزوگام به ارمنستان

صادرات ایزوگام برای کشورهای همسایه همواره یکی از متداول ترین راه های درآمد و گردش اقتصادی برای کشور محسوب می‌گردد. کشور ارمنستان به عنوان یک مرکزیت مهم جهت ارسال انواع ایزوگام ها به شمار می آید. محصولات پلیمری تولیدی در کارخانه های تولیدی ایزوگام با کیفیت های درجه یک و صادراتی می تواند برای کشور ارمنستان صادرات گردد.

نشان استاندارد و نیز کیفیت عالی ایزوگامها که بهترین شرایط را جهت دریافت مدارک گمرکی و عبور از مرز ایران را داشته باشد.

اعلام قیمت ایزوگام های درجه یک صادراتی در انواع مختلف ساده و یا روکش دار آن را برند تبریز توسط شرکت هوبر انجام می گیرد.

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده ایزوگام در بندرعباس

خرید عمده ایزوگام در بندرعباس | مناسب ترین ایزوگام برای جنوب

چنانچه در مناطق گرمسیر زندگی می‌کنید و قصد تهیه عایق‌های رطوبتی را دارید، توصیه می‌کنیم …

همین حالا تماس بگیرید تماس با واحد فروش