هوبر

صادرات ایزوگام خوب دلیجان

امروزه تجارت ایزوگام از طریق راه های زمینی و آبی برای کشورهای مختلف موجب شده است که سودآوری مناسبی را به همراه داشته باشد. کارخانه دلیجان یکی از مهم‌ترین مراکز تولید ایزوگام های صادراتی و درجه یک در کشور می باشد که محصولات خود را از طریق ماشین های حمل مخصوص برای صادرات کشورهای مختلف ارسال می نماید.

دریافت شرایط لازم جهت صادرات ایزوگام از طریق سازمان های مرتبط اعم از وزارت صنعت و معدن، گمرک و ثبت ملی استاندارد انجام می گیرد که جزو اصلی ترین مقدمات برای صادرات ایزوگام محسوب می شود.

صادرات ایزوگام خوب دلیجان

عرضه ایزوگام صادراتی مرغوب و باکیفیت

توجه به شرایط آب و هوایی کشورهای مختلف نسبت به فروش ایزوگام از کارخانه دلیجان می‌تواند به انواعی از محصولات ایزوگام مناسب برای مناطق سردسیری و گرمسیری را به همراه داشته باشد.

انتخاب عایق های رطوبتی از کارخانه دلیجان این امکان را برای تمامی خریداران فراهم می‌آورد که نسبت به دریافت کیفیت ایزوگام هیچ مشکلی نخواهند داشت، چرا که تمامی محصولات تولید شده برند دلیجان دارای وزن سبک، انعطاف پذیری بالا و مقاومت خوب در برابر سرما، گرما و آسیب هستند.

استفاده از بهترین مواد اولیه پلیمری درجه یک  و نیز بهتریم بسته بندی امکان صادرات رول های ایزوام را با بهترین کیفیت مهیا کرده است.

شرایط صادرات ایزوگام دلیجان

ایزوگام های قابلیت صادرات و فروش در بازارهای خارجی را دارا هستند که برخوردار از نشان استاندارد بین المللی باشند و مجوزات و گواهینامه های لازم جهت عبور از مرز را داشته باشند.

یکی از مهمترین موارد جهت دریافت مجوزات برای خروج از کشور ، نشان استاندارد، تاریخ انقضا و تولید ایزوگام و سلامت رول های تولیدی می باشد.

استفاده از کانتینرهای سرپوشیده و نیز دقت بسیار در چیدمان رول های ایزوگام از موارد ضروری برای صادرات به کشورهای مختلف می باشد که کارخانه دلیجان به بهترین صورت ممکن تمامی شرایط را دارا می باشد.

کلیک کنید  شرکت ایزوگام | بهترین ایزوگام پلیمری در کدام شهر است
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ایزوگام دلیجان قیمت | لیست قیمت ایزوگام بدون نصب

ایزوگام دلیجان قیمت | لیست قیمت ایزوگام بدون نصب

ایزوگام دلیجان با رنج قیمت متفاوتی در بازار های کشور به فروش می رسد که …

همین حالا تماس بگیرید تماس با واحد فروش