هوبر

صادرات ایزوگام ارزان قیمت به عراق

صادرات ایزوگام به عراق از بین سایر کشورها  رونق و رواج بیشتری دارد.  پیش از نهایی شدن پروسه صادارت، مجوزهای بین المللی مختلفی باید اخذ شود و روندهای اداری متعددی طی شود. ایزوگامی که جهت صادرات تولید می شود نیز، می بایست از حداقل کیفیت استاندارد برخوردار باشد.

ایزوگام هایی که در ایران تولید می شوند، از جمله باکیفیت ترین و مرغوب ترین ایزوگام ها به شمار می روند. به دلیل همین ویژگی صادرات ایزوگام از ایران به سایر کشورها رونق بسیاری دارد. از جمله کشورهایی که خواهان واردات ایزوگام ساخت ایران هستند، می توان به

 • عمان،
 • عراق،
 • امارات و ابوظبی،
 • ترکیه و غیره اشاره کرد.

به طور کلی شرایط صادرات ایزوگام به هر کشور متفاوت بوده و به قوانین گمرکی و سایر موارد بستگی دارد. همچنین هزینه های نهایی صادارت نیز، باتوجه به ویژگی های کشور مقصد متفاوت خواهد بود.

نکات مهم در انتخاب ایزوگام با توجه به کشور مقصد

ایزوگامی که جهت صادرات تولید می شود، می بایست از استانداردها و شرایط به خصوص و به ویژه ای برخوردار باشد. در زیر به برخی از این شرایط اشاره شده است:

 •  اخذ برخی از گواهینامه های رسمی و قانونی.
 • اخذ استانداردهای بین المللی مربوطه.
 • استفاده از مواد باکیفیت و درجه یک جهت تولید ایزوگام سفارشی.
 • مصرف قیر پلیمری مرغوب و درجه یک.
 • به کارگیری جدیدترین و پیشرفته ترین تکنیک ها و کارشناسان، جهت کنترل کیفیت نهایی محصول.
 • بسته بندی و بارگیری ایزوگام ها، به وسیله به روزترین متودها.
 • ارسال از طریق راه های آبی یا زمینی ( بستگی به کشور مقصد دارد ).
 • پلمپ بار به شیوه استاندارد توسط گمرک.
 • به همراه داشتن بیمه نامه، مجوزهای صادارتی و ضمانت نامه در حین ارسال ایزوگام.

موارد فوق از جمله ضرورت های مربوط به صادرات ایزوگام به شمار می روند. شرایط و قوانین صادرات ایزوگام به هر کشور متفاوت است و رعایت آن ها الزامی می باشد.

تفاوت ایزوگام ها بر اساس آب و هوای منطقه

تفاوت ایزوگام ها بر اساس آب و هوای منطقه

ایزوگام انواع مختلفی داشته و هر نوع برای یک شرایط آب و هوایی خاص مناسب و کاربردی می باشد. ایزوگام های مورد استفاده در مناطق سردسیر عمدتا از نوع پلیمری الاستیکی هستند. در این مناظق به دلیل رطوبت بالا و درجه حرارت پایین، ایزوگام ها نوعی عایق رطوبتی محسوب می شوند که در گرید ۶۰ الی ۷۰ درصد تولید می شوند. ضخامت آن ها معمولا در حدود ۵ میلی متر می باشد. این میزان ضخامت مانع از نفوذ رطوبت و نم به درون ساختمان می شود. همچنین به دلیل ساختار ویژه ای که دارند، از نفوذ سرما نیز جلوگیری کرده و محیط داخل را تا حدی معتدل نگه می دارند.

ایزوگام های مناطق سردسیر و مرطوب، معمولا از نوع دولایه و روکش دار هستند. علت این موضوع ضخامت بیشتر ایزوگام های دولایه و روکش دار، نسبت به تک لایه و ساده می باشد. بر روی این ایزوگام ها اغلب یک لایه روکش آلومینیومی چسبانده می شود. ایزوگام های دولایه نقش بیشتری در عایق بندی رطوبت و سرما در این مناطق دارند.

جنس ایزوگام های به کار رفته در مناطق گرمسیر، فویل های آلومینیومی بوده که روکش های مختلفی دارند. ضخامت رول های ایزوگام معمولا معادل ۵/۳ میلی متر می باشد. این ایزوگام ها به گونه ای طراحی شده اند که حرارت و نور مستقیم خورشید را دفع کرده و از داغ شدن بیش از حد ساختمان جلوگیری می کنند. فرمول ساخت این دو نوع ایزوگام با یک دیگر متفاوت بوده و این تفاوت هم در ظاهر و هم در بطن ایزوگام قابل تشخیص می باشد.

آشنایی با ایزوگام صادراتی متناسب با اقلیم عراق

به طور کلی در سال های اخیر صادارت ایزوگام به عراق و سایر همکاری های دوجانبه بین ایران و این کشور افزایش چشمگیری داشته است. ایزوگامی که تولید می شود متناسب با آب و هوای کشور مقصد بوده و ویژگی های مخصوص به خود را دارا می باشد. با توجه به آب و هوای گرم و خشک کشور عراق، نوع ایزوگام صادارتی نیز می بایست متناسب با این آب و هوا باشد. ایزوگام های دولایه ( روکش دار )، تک لایه، ضخیم و غیره از جمله پرطرفدارترین ایزوگام های صادراتی به عراق محسوب می شوند.

قیر به کار رفته در ایزوگام هایی که به کشور عراق صادر می شوند، ۱۰۰% پالایشگاهی بوده و با مجوز رسمی خریداری می شوند. همچنین تیشو و پلی استری که در ساخت این ایزوگام ها مورد استفاده قرار می گیرند، باکفیت، مرغوب، مستحکم و دارای تراکم بالا هستند. در هنگام تولید آن ها از به روزترین و پیشرفته ترین متودهای موجود استفاده می شود. متخصصان و کارشناسان باتجربه ای بر پروسه تولید نظارت می کنند. این افراد در تمامی مراحل آزمایش، ناظر بوده و در صورت مشاهده هرگونه نقص یا مشکل، به خط تولید هشدار داده و پروسه از سر گرفته می شود.

کلیک کنید  استعلام نرخ روز ایزوگام صادراتی شرق وزن 40 کیلوگرم

به دلیل کیفیت بالای ایزوگام های صادراتی، در همان مراحل اولیه موفق به اخذ استانداردها و مجوزهای مورد نیاز می شوند.

مزیت استفاده از ایزوگام ارزان قیمت

مزیت استفاده از ایزوگام ارزان قیمت

بسیاری از پیمان کاران همواره به دنبال ایزوگام هایی با قیمت مناسب و مقرون به صرفه هستند. در کنار سایر فاکتورهایی که در هنگام خرید ایزوگام مورد توجه قرار می گیرند، فاکتور قیمت و هزینه نهایی نیز از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. یک ایزوگام باکیفیت هم از نظر عایق بندی مناسب است و هم از نظر قیمت. با این حال در برخی از تولیدی ها، ایزوگام بی کیفیت و نامرغوب به عنوان یک محصول باکیفیت با قیمتی نسبتا زیاد به فروش می رسد. از همین رو به افراد توصیه می شود پیش از خرید ایزوگام، علاوه بر فاکتور قیمت سایر عوامل را نیز در نظر داشته و بررسی کنند.

در اکثر مواقع حتی از ظاهر ایزوگام نیز می توان به کیفیت آن پی برد. به عنوان مثال در صورتی که فرد دستش را بر سطح ایزوگام بکشد، نباید دست سیاه شده و خرده سنگ به دست او بچسبد. راه دیگری که برای تشخیص کیفیت ایزوگام وجود دارد، از طریق بو کشیدن میسر می شود. اگر ایزوگام بوی قیر بدهد یعنی از کیفیت کافی برخوردار است، در غیر اینصورت بویی نامطبوع و تند خواهد داشت. البته فاکتور قیمت هیچ گاه به تنهایی تعیین کننده کیفیت ایزوگام نیست.

البته لازم به ذکر است که نصب ایزوگام و خدمات پس از فروش، از جمله الزامات هر تولیدی ایزوگام به شمار می رود. اکثر تولیدی های ایزوگام دارای خدمات پس از فروش بوده و راه های ارتباطی مختلفی دارند. خریدار می تواند پس از اتمام پروسه خرید و نصب، در صورت بروز هرگونه مشکل و یا پیش آمدن هر سوال در رابطه با ایزوگام، با تولیدی تماس بگیرد و مشکل خود را مطرح کند.

استعلام قیمت روز ایزوگام صادراتی ارزان قیمت

به طور کلی در هنگام قیمت گذاری ایزوگام صادراتی، چند عامل مهم در نظر گرفته می شود که در زیر به آن ها اشاره شده است:

 • نوع ایزوگامی که جهت صادرات تولید می شود ( تک لایه، دولایه، روکش دار، ساده و غیره ). ایزوگام های دولایه، روکش دار و طرح دار نسبت به سایر انواع از قیمت بالاتری برخوردار می باشند. حتی ایزوگام های طرح دار به دلیل جلوه ای که به ساختمان می بخشند، قیمتی بیشتر نسبت به دو مدل دیگر دارند.
 • وارداتی بودن یا نبودن برخی از مواد اولیه مانند تیشو و پلی استر ( در صورت وارداتی بودن تیشو یا سایر مواد اولیه، قیمت نهایی بالاتر خواهد بود) .
 • کیفیت تیشو، پلی استر و سایر مواد اولیه مورد نیاز ( هرچقدر کیفیت مواد مذکور بالاتر باشد، قیمت ایزوگام نیز بالاتر خواهد بود ).
 • نوع قیر مورد استفاده ( قیر پالایشگاهی و قیر ۷۰/۶۰ ). به عنوان مثال قیر ۷۰/۶۰ نسبت به قیر پالایشگاهی از کیفیت کمتری برخوردار بوده و طول عمر کوتاهتری نیز دارد. همین امر باعث شده تا قیمت آن نیز ارزان تر باشد.
 • ضخامت و وزن هر رول ایزگام ( ضخامت ایزوگام رابطه مستقیمی با جنس روکش مصرفی دارد. به همین دلیل هرچقدر که ضخامت هر رول ایزوگام بیشتر باشد، قیمت نهایی رول ها نیز افزایش خواهد یافت ).
 • پلمیرهای اضافه ای که جهت پیشگیری کامل از نفوذ رطوبت مورد استفاده قرار می گیرند.
 • نوع روکشی که بر روی لایه خارجی ایزوگام چسبانده می شود.
 • مسافت، مقررات و شرایط کشور مقصد. روشی که جهت ارسال بار انتخاب می شود، تاثیر زیادی در پروسه قیمت گذاری ایزوگام های صادراتی دارد. با توجه به وضعیت آب و هوایی کشور مقصد، یکی از روش های ارسال زمینی یا آبی انتخاب می شود.

مسیرهای صادراتی ایزوگام از گمرکات عراق

مسیرهای صادراتی ایزوگام از گمرکات عراق

ایزوگامی که به منظور صادرات به سایر کشورها تولید می شود، می بایست موفق به اخذ استانداردها و مجوزهای مختلفی شود. این مقررات سختگیرانه توسط سازمان بورس، سازمان ملی استاندارد و گمرک تعیین می شوند. تا زمانی که یک محصول نتواند این مجوزها را دریافت کند، قادر به صادر شدن نخواهد بود.  صادرات ایزوگام به عراق نیز از این قوانین مستثنی نیست. از بین ارگان های مذکور مهم ترین ارگان، سازمان ملی استاندارد بوده که اخذ گواهی از آن به منزله تایید کیفیت ایزوگام و قابلیت آن جهت صادر شدن می باشد. در واقع ایزوگام ها توسط این سازمان مورد آزمایش قرار می گیرند و اگر که با معیارها و استانداردهای این سازمان همخوانی و مطابقت داشته باشند، مجوزهای مذکور را دریافت خواهند کرد. در غیر این صورت از کیفیت کافی برخوردار نبوده و شرایط استاندارد صادرات را دارا نیستند.

علاوه بر این پیش از خرید یا واردات انواع مختلف قیر، می بایست از سازمان بورس مجوزنامه رسمی داشته باشند. در غیر این صورت خرید مواد اولیه ایزوگام با مشکل مواجه خواهد شد. علت این امر تایید کیفیت مواد اولیه، توسط سازمان بورس می باشد. این سازمان وظیفه دارد کیفیت موادی نظیر قیر را، به طور کامل بررسی کرده تا در صورت مشاهده هرگونه مشکل مانع از خرید آن توسط کارخانه یا تولیدی شود.

کلیک کنید  خرید ایزوگام از کارخانه | قیمت کارخانه ایزوگام شرق

هنگامی که تمامی مراحل بالا بدون مشکل انجام شود، نوبت به تایید و اخذ گواهی های گمرک می رسد. شرکت صادر کننده ایزوگام باید تمامی مجوزها و مدارکی را که از سازمان ملی استاندارد و بورس دریافت کند، به گمرک تحویل دهد تا بررسی های نهایی انجام شود. در صورت وجود هر گونه نقص یا کاستی در مدارک، صادرات انجام نخواهد شد و محصول برگشت خواهد خورد.

بهترین مراکز صادر کننده ایزوگام سوپر صادراتی به عراق

از بین انواع مختلف ایزوگام هایی که جهت صادرات به عراق تولید می شوند، ایزوگام سوپر یکی از پرطرفدارترین ها به حساب می آید. مواد و روش هایی که در تولید این ایزوگام مورد استفاده قرار می گیرند، با سایر ایزوگام ها متفاوت بوده و همین امر باعث کیفیت بالای آن می شود. وزن ایزوگام سوپر معمولا ۵۰ کیلوگرم و ضخامت حقیقی رول ها معادل ۵ میلی متر می باشد. در تولید این ایزوگام از قیر پلیمری پالایشگاهی استفاده شده است. گرید مربوط به قیر نیز ۷۰/۶۰ می باشد. از دیگر مواد اولیه ایزوگام های سوپر می توان به الیاف شیشه اشاره کرد. نوع این الیاف ( تیشو ) نخ با گرید A می باشد. گرید الیاف شیشه نشان دهنده میزان مقاومت آن ها نسبت به انواع ضربه می باشد. گرید A نسبت به سایر گریدها ( E و C ) مقاومت بالاتری نسبت به ضربه دارد.

علاوه بر موارد فوق در رابطه با ایزوگام های سوپر، نوع پلی استر به کار رفته نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. پلی استر به کار رفته در این ایزوگام بسیار باکیفیت بوده و تراکم کلی آن، ۱۵۰ گرم در متر مربع می باشد. با توجه به کیفیت مواد اولیه به کار رفته در این محصول، بی تردید قیمت نهایی آن نسبت به سایر ایزوگام ها بالاتر خواهد بود. البته ایزوگام صادراتی هیچ وقت قیمت ثابتی نداشته و همواره در حال نوسان است.

علاوه بر مواد اولیه ای که مورد استفاده قرار می گیرند، پروسه قیمت گذاری ایزوگام های سوپر صادراتی تحت تاثیر عوامل و متغیرهای دیگری نیز هستند. نوع روابط بین دو کشور، هزینه های پیش بینی نشده، آب و هوای کشور مقصد، تحریم های مختلف از سمت هر دو کشور، تورم و غیره از جمله این عواما اثرگذار به حساب می آیند.

بازار صادرات ایزوگام به عراق

بازار صادرات ایزوگام به عراق

بازار صادرات ایزوگام به عراق به عنوان یکی از اصلی ترین بازار های فعال در کشور، امروزه مبدا ایجاد بازار هایی گسترده تر نیز محسوب می گردد. از آن جایی که صادرات بخش مهمی از جریان های تجاری را تشکیل می دهد، انتخاب مرز هایی اقتصادی و مناسب در نوع خود، حائز اهمیت بسزایی است.

صادرات به عراق با در نظر گرفتن امتیاز های متعددی از جمله نبود واسطه و مرز های واسطه ای از یک سو و امکان ارتباط با دیگر مرز ها از این طریق از سویی دیگر، این محور را به یک قطب استراتژیک تبدیل می نماید.

بخش مهمی از صادرات گسترده به عراق در سال های اخیر با قدرت بالاتری در جریان است. ایزوگام دلیجان به عنوان یک برند استاندارد و مرغوب، می تواند در تمامی بستر ها جهت صادرات، گزینه نخست محسوب گردد.

بهترین مارک ایزوگام برای عراق

بهترین مارک ایزوگام برای عراق با توجه به موضوعاتی از جمله نیاز مخاطبین در بازار های هدف انتخاب می گردد. به طور حتم انواع ایزوگام تولید شده با در نظر داشتن کیفیت بسیار بالا، می تواند سهم ویژه ای در صادرات داشته باشد.

وجود نشان استاندارد بر روی رول های ایزوگام تنها عامل مهمی نیست که باید به آن توجه نمود، بلکه عوامل متعددی در این رابطه وجود دارند که توجه به آن ها نیز دارای اهمیت خاص خود می باشد.

شناخت بهترین نوع ایزوگام با اطلاع از مولفه های موجود ساده تر می گردد، وزن رول ایزوگام تعیین کننده کیفیت آن نخواهد بود. بالا بودن وزن ایزوگام پیامد های مثبتی را به دنبال ندارد، به همین علت نیز تنها وجود استاندارد در تمامی زمینه ها از جمله وزن، کیفیت، رنگ و مواد اولیه می تواند مرغوبیت عایق رطوبتی را تضمین نماید.

تحویل ایزوگام صادراتی لب مرز

تحویل ایزوگام صادراتی لب مرز

تحویل ایزوگام صادراتی لب مرز از طریق نمایندگی فروش به خریداران و صادرکنندگان، از جمله راهکاری های کاملا هوشمندانه ای است که به واسطه آن، نه تنها می توان شاهد کاهش قیمت ها، بلکه افزایش سودآوری نیز بود.

نبود واسطه هم چنین از دیگر امتیاز هایی است که اشاره به آن خالی از لطف نخواهد بود، با حذف واسطه در هر نوع و در هر بخش، تمامی هزینه های جاری، به طور کامل از میان خواهد رفت.

 

 

 

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید ایزوگام های درجه یک با مناسب ترین قیمت

خرید ایزوگام های درجه یک با مناسب ترین قیمت

یکی از مهم ترین اصول ساختمان سازی، استفاده از ایزوگام های درجه یک است. استفاده …

همین حالا تماس بگیرید تماس با واحد فروش