هوبر

ایزوگام مشکین شرق برتر | خرید عمده ایزوگام صادراتی | هوبر

ایزوگام مشکین شرق برتر

ایزوگام مشکین شرق برتر به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای خرید عمده بار صادراتی می باشد که از طریق شرکت هوبر، امکان تامین این محصولات، فراهم شده است. با توجه به مشخصات ایزوگام مشکین شرق دلیجان، این محصول، برای صادرات به عراق و افغانستان و کشورهایی که متقاضی برای سفارش محصول ارزان قیمت هستند، گزینه مناسبی خواهد بود.

امروزه با وجود فعالیت شرکت های مختلف در عرصه ایزوگام، اگر بخواهیم یک محصول صادراتی خوب را تهیه نماییم، نیاز به شناخت برندهای مختلف و مشخصات آن ها دارد تا گزینه نهایی را با آگاهی کامل، انتخاب نمود.

در میان برندها و شرکت های فعال، ایزوگام مشکین شرق دلیجان هم می تواند یکی از موارد پیشنهادی به حساب آید. چرا که این محصول، هم مورد تایید بازارهای بین المللی قرار گرفته و هم توانسته مجوزهای لازم را در اختیار مشتریان خود قرار بدهد.

خرید ایزوگام مرغوب

چند نکته برای خرید ایزوگام مرغوب

در تولید ایزوگام، از جمله متریالی که مورد استفاده قرار می گیرد، قیر می باشد. این ماده اولیه، یا به صورت پلیمری خالص می باشد یا قیر دمیده خواهد بود که کیفیت پایین تری دارد.

ایزوگام تولیدی با قیر پلیمری، قدرت چسبندگی بالاتر و مقاومت دمایی بالاتری به همراه دارند. با توجه به زمینه های مصرفی، می توانند فویل دار و یا بدون فویل تولید شوند.

قیر خالص ۶۰/۷۰ مورد استفاده در ترکیبات ایزوگام APP سبب می شود تا بهترین نوع ایزوگام صادراتی، ارائه شود و مارک ایزوگام بردین دلیجان و مشکین شرق دلیجان، نمونه محصولاتی هستند که از طریق شرکت هوبر، می توانید به تهیه آن اقدام نمایید.

ایزوگام تولیدی با طول ده متر و عرض یک متر، به عنوان یکی از ایزوگام های شناخته شده، با لایه ها و روکش های مختلف می باشد. در مقابل، نمونه دیگری از ایزوگام هم وجود دارد که با نام ایزو شینگل شناخته می شود و این محصول با برش های زیبایی که دارد، برای زمینه های مصرفی خاصی، مورد استفاده قرار می گیرد.

کلیک کنید  قیمت ایزوگام کارخانه تبریز | تخفیف برای صادرات ایزوگام به افغانستان

انواع ایزوگام از نظر کیفیت

انواع ایزوگام از نظر کیفیت

کیفیت از جمله شاخصه هایی است که برای تقسیم بندی ایزوگام، مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل، شاهد ارائه نمونه ایزوگام های متعددی در بازار هستیم. در یک تقسیم بندی کلی، می توان گزینه های زیر را نام برد:

  • ایزوگام پلیمری
  • ایزوگام دمیده

اما ایزوگام پلیمری که با ضخامت ۴ و وزن ۴۲ کیلوگرم تولید می شود از بهترین نمونه های ایزوگام خواهد بود که بتوان آن را در پروژه های مختلف داخلی، مورد استفاده قرار داد.

این محصول، در امر صادرات هم می تواند یک گزینه بسیار کاربردی باشد که بتوان به تجارت برروی آن هم اقدام نمود.

اما نوع دیگر ایزوگام که ارزان تر و با کیفیت پایین تری ارائه می شود، مربوط به ایزوگام هایی خواهد بود که تولید آن با قیر دمیده بوده و به همین دلیل، برای مصارف خاصی پیشنهاد می شود.

ارتباط شما با تیم فروش شرکت هوبر، عاملی بر آن خواهد بود که بتوانید انواع محصولات ایزوگام را به درستی شناخته و در نهایت، یک انتخاب درست و آگاهانه داشته باشید.

ضخامت انواع ایزوگام صادراتی

ضخامت انواع ایزوگام صادراتی

برای خرید عمده ایزوگام، یکی از مهم ترین ارکانی که می تواند مورد توجه قرار بگیرد، مربوط به ضخامت محصول خواهد بود. بسته به قیمت محصولات، ضخامت های ارائه شده هم متفاوت خواهد بود.

ایزوگام مشکین شرق به عنوان یکی از نمونه ایزوگام هایی می باشد که تولید آن به صورت استاندارد، با ضخامت سه میلیمتر انجام می شود. این ضخامت، وزنی که ارائه می نماید، وزن ۴۰ کیلوگرم خواهد بود.

خوشبختانه، با صادرات این نوع عایق رطوبتی به بازار عراق، به خوبی توانسته ایم رضایت مشتریان خود در این کشور را جلب نماییم. همین مسئله، درخواست های بیشتر از این بازار را به همراه داشته است.

مسئله مهم و قابل توجه دیگری که وجود دارد مربوط به شرایط و فرصت هایی است که برای خرید عمده محصولات عایق رطوبتی از درب کارخانه ایجاد می شود و همین مسئله، منجر به آن است تا فرصت های خوبی برای صادرات هم ایجاد شود چرا که بهترین قیمت به همراه مجوزهای گمرکی و … در اختیار تاجران، قرار می گیرد.

بهترین ایزوگام صادراتی برای عراق

اگر بخواهیم یکی از بهترین محصولات ایزوگام تولیدی شرکت هوبر را که برای صادرات به عراق، مناسب می باشد را معرفی نماییم، بدون شک، ایزوگام مشکین شرق دلیجان می تواند یکی از گزینه های خوب محسوب شود. دلیل این امر، مشخصات فنی این محصول و همچنین قیمت های ارائه شده برای آن خواهد بود که رضایت مشتریان عراقی را در پی داشته است.

کلیک کنید  نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در اهواز | شغل فروش ایزوگام | ایزوگام هوبر

اگر بخواهیم به بیان ویژگی های عایق رطوبتی مشکین شرق برتر دلیجان اشاره نمود. مهم ترین گزینه های موجود مربوط به وزن، ضخامت و همچنین نوع بسته بندی آن می باشد.

محصول ایزوگام مشکین شرق به صورت شیرینگ  عرضه می شود. این شیرینگ ها با رنگ بندی و ظاهر مناسب خود، کمک زیادی هم به حفظ کیفیت کار می نماید. تا محصول، به صورت سالم، به کشورهای مقصد برسد.

مزیت دیگر شرکت هوبر، ارائه بار ایزوگام در مرزهای درخواستی شما مشتریان می باشد. تا شما بتوانید هزینه های خود را به صورت کامل، برآورد نمایید و در نهایت، تصمیم به خرید بهترین محصول ایزوگام نمایید.

شرکت ایزوگام هوبر

فروش عمده ایزوگام مشکین شرق از کارخانه

در نتیجه فروش عمده ایزوگام مشکین شرق از کارخانه تولیدی، به خوبی می توانیم مسیر لازم برای همکاری و عرضه مستقیم را فراهم آوریم.

امر صادرات ایزوگام، یک سری خدمات جانبی نظیر پلمپ گمرکی هم نیاز دارد.  چنین خدماتی، از طریق افراد مجرب باید انجام پذیرد تا در گمرک و مرز، شاهد بروز مشکلات، نباشیم.

در شرکت هوبر با توجه به توانمندی های کارشناسان و مشاورین فعال، تمامی این مراحل، به صورت کاملا کنترلی و سریع انجام می شود.  نه تنها برای بازار عراق، بلکه تمامی کشورهایی که شما نیاز داشته باشیم، امکان عرضه مستقیم بار را خواهیم داشت.

در کنار برند مشکین شرق، ایزوگام بردین دلیجان، بان گستر و پشم شیشه پارسا هم تولید و عرضه می شوند. که بنا به خواسته و نیاز خود، می توانید این محصولات را از کارخانه تولیدی، سفارش دهید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید ایزوگام از کارخانه | قیمت کارخانه ایزوگام شرق

خرید ایزوگام از کارخانه | قیمت کارخانه ایزوگام شرق

اگر به دنبال خرید انواع ایزوگام باکیفیت اصل و قیمت مناسب می گردید، خرید ایزوگام …

همین حالا تماس بگیرید Call Now Buttonتماس با واحد فروش